Wiosenne artykuły

Wiosna to czas w którym świat budzi się do życia. Drzewa zmieniają swoją objętość dzięki, pięknym zielonym liściom. Rośliny budzą się z zimowego snu, a ptaki śpiewają radośnie od samego wschodu słońca. Również ludzie, zaczynają być bardziej radośni, natchnieni, kreatywni i gotowi do różnych działań. Niewątpliwą rzeczą jest fakt, że wraz z tym pogodnym czasem, zmieniamy również swoje kreacje. Szare, często wpadająca w zgniłe odcienie kolory, trafiają do szafy, a na ich miejsce trafiają pogodne wesołe kolory. Jednakże nie tylko ciuchy są elementem celebracji wiosny. Gadżety, wstążki, kompozycje, dodatki. Cokolwiek z bliskich nam rzeczy, które ozdabiają nie tylko nas, ale i nasze wnętrze.

Hurtownia wiosennych artykułów, oraz dekoracji wiosennych to doskonały wybór dla każdego. W naszej wiosennej ofercie, znajdą Państwo piękne, regionalne naczynia w stylu FOLK. Kubki, filiżanki, talerzyki, kieliszki czy zestawy karafkowe! To wszystko u Nas! Oprócz tego, posiadamy w sprzedaży, kolorowe matrioszki, gwizdki, zdobione ołówki czy breloki. 

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony! Znajdą Państwo tutaj wiele nowości, oraz innowacji, które wprowadzamy na polski rynek. PM-M Białystok, to nie tylko wiosenne gadżety i dekoracje, ale również gigantyczny przekrój kwiatów sztucznych, świec czy zniczy! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy również do siedziby firmy, która mieści się przy ul Kleeberga 18 w Białymstoku.

Drewno mini kotki
Pakowanie: 4 szt/ cena za opak
Wymiary: 10x5 cm

Hurt: 6,06 zł

Sklep: 8,79 zł