Świece wielkanocne

Woskowe dekoracje wielkanocne

Woskowe dekoracje wielkanocne w postaci świec to oferta naszej internetowej hurtowni artykułów dekoracyjnych. Są tu produkty doskonałe na święto Wielkiej Nocy!

 

Świeca wielkanocna jest artykułem dekoracyjnym, który sprawdzi się w każdych okolicznościach. Obecne są przy każdym sakramencie, dekorują niemal każdą restaurację, pięknie uzupełniają przestrzeń użytkową i nadają niesamowitego klimatu miejscom usługowym (np. fryzjer, kosmetyczka). Czyni to z nich ozdobę uniwersalną. Jednym z licznych zastosowań świec dekoracyjnych jest wykorzystanie ich do komponowania aranżacji wielkanocnych.

 

Świece wielkanocne to jedna z kilku kategorii naszej internetowej hurtowni świec oraz artykułów dekoracyjnych dotyczących świąt Wielkiej Nocy. Piękne świece występują u nas w standardowych kształtach i wymiarach (świeca kula, stożek, stołowa), ale również w różnych fantazyjnych kształtach (świeca ptaszek, jajko, króliczek wielkanocny). Wielkanocna świeca-świeca wielkanocna w każdej możliwej formie! Duży wybór- świeczki wielkanocne w każdej postaci. Ozdobna świeca wielkanocna wysokiej jakości, tylko u nas!

 

Kupując na stronie naszej hurtowni online wybierają Państwo jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzić kompleksową obsługę klienta. Jesteśmy dostępni i otwarci na różne pytania oraz posiadamy bogaty asortyment artykułów dekoracyjnych. Chcemy pomóc Państwu poszerzać własną ofertę dekoracji.

 

Zapraszamy do hurtowego kupna naszych produktów i do poszerzenia swojej oferty o wyjątkowe wielkanocne świece dekoracyjne!

ŚWIECA KULA (metalik)
Błyszcząca świeca kula w różnych kolorach to pomysł naszej hurtowni online na upominek lub dekorację na każdą okazję! Importer świec oferuje eleganckie świece kule ozdobne:

wymiar: 4x4 cm,
waga: 0.041 kg,
pakowanie: 9,
cena za sztukę: 1,25 zł,
świeca lakierowana,
błysk mix kolorów:light pinkjasny niebieskifioletsrebrobordogoldperła
świeca bezzapachowa.
Cena hurtowa:
12,40 zł
Cena detaliczna:
16,12 zł
Świeca róża średnia
Świeca ozdobna i zapachowa w kształcie kwiatu róży , dodatkowo ozdobiona brokatem.Piękna i stylowa świeczka może posłużyć jako dekoracja a dodatkowo pięknie pachnie dzięki zastosowaniu naturalnych olejków zapachowych.
Produkt zapakowany jest w transparentne pudełko przewiązane wstążką - idealny na upominek na każdą okazję.

wymiar:6,5x13x13cm
pakowanie:1
Cena hurtowa:
19,00 zł
Cena detaliczna:
24,70 zł