Świece wielkanocne

Świece wielkanocne - idealna dekoracja Twojego domu

Woskowe dekoracje wielkanocne w postaci świec to oferta naszej internetowej hurtowni artykułów dekoracyjnych na Wielkanoc. Są tu produkty doskonałe na święto Wielkiej Nocy!

Świeca wielkanocna jest artykułem dekoracyjnym, który sprawdzi się w każdych okolicznościach. Obecne są przy każdym sakramencie, dekorują niemal każdą restaurację, pięknie uzupełniają przestrzeń użytkową i nadają niesamowitego klimatu miejscom usługowym (np. fryzjer, kosmetyczka). Czyni to z nich ozdobę uniwersalną. Jednym z licznych zastosowań świec dekoracyjnych jest wykorzystanie ich do komponowania aranżacji wielkanocnych.

Świece na Wielkanoc w kształcie jajek i króliczków

Świece wielkanocne to jedna z kilku kategorii naszej internetowej hurtowni świec oraz artykułów dekoracyjnych dotyczących świąt Wielkiej Nocy. Piękne świece występują u nas w standardowych kształtach i wymiarach (świeca kula, stożek, stołowa), ale również w różnych fantazyjnych kształtach (świeca ptaszek, jajko, króliczek wielkanocny). Wielkanocna świeca-świeca wielkanocna w każdej możliwej formie! Duży wybór- świeczki wielkanocne w każdej postaci. Ozdobna świeca wielkanocna wysokiej jakości, tylko u nas!

Kupując na stronie naszej hurtowni online wybierają Państwo jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzić kompleksową obsługę klienta. Jesteśmy dostępni i otwarci na różne pytania oraz posiadamy bogaty asortyment artykułów dekoracyjnych. Chcemy pomóc Państwu poszerzać własną ofertę dekoracji.

Zapraszamy do hurtowego kupna naszych produktów i do poszerzenia swojej oferty o wyjątkowe wielkanocne świece dekoracyjne!

Świece jajka 100x70
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1 kpl (4 szt)/ cena za komplet
Wymiary: 6x4,5 cm
Waga: 220g

Hurt: 12,48 zł

Sklep: 18,10 zł