Świece liturgiczne (komunia, chrzest)

 Świece sakralne: chrzciny, Pierwsza Komunia Śwęta

Świece sakralne na chrzciny czy Pierwszą Komunię znadują się w ilości hurtowej na stronie naszego importera świec dekoracyjnych online. Świece liturgiczne hurt.

Chrzest, później Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy czas w życiu każdego wierzącego. Poza sakralnym wymiarem uroczystości ma ona również wymiar symboliczny, kiedy obserwować możemy rozwój naszych pociech i ich wzrastanie w wierze. Są to oczywiście nie jedyne uroczystości kościelne, na których uczestniczący powinni posiadać świece sakralne.

Bez względu na wyznanie wiele osób poszukiwać będzie świec liturgicznych, czy to gromnicznych, tych na komunię lub zgoła innych. Świece liturgiczne przydać się mogą w sklepach z dewocjonaliami, przykościelnych sklepikach czy w sklepach oferujących detaliczną sprzedaż świec dekoracyjnych. Na stronie naszego importera świec online znajdują się podłużne świece liturgiczne w sprzedaży hurtowej. Świece posiadają liczne zdobienia, złocenia, wzory i nadruki. Posiadamy również świece na chrzest i świece komunijne.

Każdy zainteresowany kupnem tego rodzaju produktów na pewno znajdzie coś dla siebie po zapoznaniu się z ofertą naszej internetowej hurtowni świec dekoracyjnych.

Świeczka Aniołek
Pakowanie: 1szt
Wymiar: 6cm

Hurt: 4,30 zł

Sklep: 6,88 zł