Upominki i dekoracje walentynkowe

 Prezenty okolicznościowe: Walentynki

Walentynkowe prezenty okolicznościowe to podstawa Dnia Zakochanych. Zapraszamy do naszej hurtowni online i kupna upominków walentynkowych w atrakcyjnych cenach!

Jest taki dzień w kalendarzu, w którym serce bije szybciej. Dzień, w którym na miejscu są miłosne wyznania, słodkie małe upominki walentynkowe i spontaniczne akty sympatii. Dzień, w którym warto jest się ośmielić i wyznać komuś swoje uczucia. Walentynki są właśnie tym czasem.

Dzień Świętego Walentego to okres celebracji miłości, który przywędrował do nas zza oceanu. Istnieją zwolennicy Walentynek oraz ich przeciwnicy. My jednak uważamy, że bez względu na to, czy je obchodzimy czy nie, warto jest być tego dnia miłym dla innych.

A jeśli być miłym to może obdarowując osoby małymi upominkami okolicznościowymi? Nasza hurtownia artykułów dekoracyjnych umożliwia Państwu hurtowy zakup upominków walentynkowych, które ucieszą niejedną obdarowaną osobę. Świece zapachowe idealne do zapalenia podczas długiej kąpieli? Serduszka dekoracyjne do obsypania stołu lub łoża? Ceramika do postawienia na szafce nocnej, aby już zawsze myśleć o ukochanym?

Te jak i inne produkty znajdują się w kategorii Upominki walentynkowe z naszej internetowej hurtownia artykułów upominkowych i nadadzą się do sklepów detalicznych, sklepów z upominkami, artykułami dekoracyjnymi czy w licznych stoiskach. A możeby tak odpowiednią dekoracją zaczarować lokal usługowy lub lokal gastronomiczny?

Niech 14. lutego zakwitną róże i zabiją serca, czego wyrazem będą podarunki walentynkowe dostępna na stronie naszej hurtowni dekoracji online.

Ceramika zest.2 kubków NBC
Ostatnie sztuki w magazynie
Ceramiczny zestaw 2 kubków dla pary to świetny pomysł na prezent mikołajkowy lub bożonarodzeniowy. Ładne kubki w zestawie dostępne na naszej stronie hurtowni ozdób:

wymiary: 11x11 cm,
pakowanie: komplet 2 sztuk,
różne rodzaje,
waga: 0.641 kg,
cena: 21,21 zł/kpl.
na różne okazje
oryginalne
Cena hurtowa:
24,77 zł
Cena detaliczna:
32,20 zł
FLOK SERCE STYROPIANOWE
Sztuczne serce ze styropianu hurt to jedna z ozdób oferowana przez internetową hurtowią artykułów dekoracyjnych PM-M. Produkt idealny na ślub, Walentynki i inne okazje:

wymiary: 15x15x5cm,
waga: 0.013 kg,
pakowanie: 1,
doskonałe do indywidualnej kompozycji,
cena: 1,07 zł/szt.
Cena hurtowa:
1,07 zł
Cena detaliczna:
1,39 zł
FLOK Serce styropianowe 23cm STY1019
Styropianowe serce sztuczne hurt to ozdoba oferowana przez internetową hurtowią artykułów dekoracyjnych PM-M. Serce idealne na Walentynki, ślub, uroczystości:

wymiary: 23x23x8cm,
materiał: styropian,
kształt: serce,
waga: 0.045 kg,
doskonałe do indywidualnej kompozycji,
pakowanie: 1,
cena: 3,86 zł/szt.
Cena hurtowa:
3,86 zł
Cena detaliczna:
5,02 zł
Wyprzedaż!-25,01%
Kufer na biżuterię
Kufer na biżuterię KBR1005

wymiary: 9x14x13 cm
pakowanie: 1
imitacja wężowej skóry
dostępny w pięciu kolorach 
stabilna rączka 
z lusterkiem
dodatkowa szufladka 
Cena hurtowa:
29,99 zł
Cena detaliczna:
38,99 zł
51,99 zł
Świeca amarylis
Świeca zapachowa amarylis. Piękna i stylowa świeczka może posłużyć jako dekoracja a dodatkowo pięknie pachnie dzięki zastosowaniu naturalnych olejków zapachowych.
Świeca dostępna w szerokiej palecie kolorów .Produkt zapakowany w transparentne pudełko przewiązane wstążką dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent na każdą okazję.
Waga 550g.
czas palenia ~ 25-35h
wymiar:11x13x13cm
pakowanie:1
Cena hurtowa:
30,70 zł
Cena detaliczna:
39,91 zł
RÓŻANE SERCE (dekoracyjna zawieszka)
Szukają Państwo wyjątkowych ozdób tematycznych? Upominków na Walentynki? Internetowa hurtownia dekoracji i upominków okolicznościowych przedstawia serce z róż:

wymiary: 13x13 cm,
waga 0.05 kg,
pakowanie: 6,
cena: 3,12 zł/szt,
zawieszka w kształcie serca,
ozdobiona różyczkami,
dostępna w trzech kolorach,
zapakowane w folię.
Cena hurtowa:
3,13 zł
Cena detaliczna:
4,07 zł
SERDUSZKA DEKORACYJNA (tw. sztuczne)
Idealny artykuł dekoracyjny na Walentynki ślub, wesele, upominek okolicznościowy to dekoracyjne serduszka naszej hurtowni dekoracji online:

akryl,
wymiar: 2 cm,
waga: 0.025 kg,
pakowanie: 8 sztuk/opak,
serduszka z z zawieszką,
cena: 2,39 zł/opak.
Cena hurtowa:
2,39 zł
Cena detaliczna:
3,11 zł