Karczoch, czosnek

Karczoch zwyczajny to rodzaj wieloletniej rośliny zielnej należący do rodziny astrowatych. Pochodzi z rejonu Morza Śródziemnego, obecnie uprawiany jest w całej Europie i Ameryce Północnej. Jego piękne pąki kwiatostanowe wyglądają bardzo bogato i nadają się świetnie do tworzenia kompozycji kwiatowych. W połączeniu z innymi roślinami, dodatkami czy liśćmi wygląda bardzo elegancko i stylowo.

Czosnek oprócz swoich walorów kulinarnych, równie pięknie wygląda jak smakuje. Rozłożysta góra w kształcie kuli, jest idealnym dodatkiem, a także kwiatem głównym. Również postawiony pojedynczo na stole czy parapecie prezentuje się genialnie. Jest to doskonały kwiatek sztuczny, do wystroju wnętrza mieszkania.

Hurtownia kwiatów wyrobowych, oraz importer dodatków sztucznych prezentuje karczoch i czosnek pojedynczy. Obie rośliny sztuczne, dostępne są u nas w wielu ciekawych wielkościach i wzorach. Dodatkowo posiadamy różne ciekawe kolory.

Z przyjemnością zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej, lub w siedzibie firmy, która znajduje się przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku.

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M Białystok.

Dodatek Czosnek 54380 Z6129
Pakowanie: 12/240 PCS/mix/ cena za sztukę.
Wymiary: H-45cm
Waga: 12g

Hurt: 1,46 zł

Sklep: 2,12 zł
Czosnek gałązka 59048 G004
Pakowanie: 1/12 PCS/ cena za sztukę.
Wymiary: H-56cm/ średnica kwiatu 8cm.
Waga: 24g.

Hurt: 4,70 zł

Sklep: 6,82 zł