kwiaty

Świeca kwiatowa to piękna i niezwykła dekoracja, która z pewnością przyciągnie uwagę swoim wyglądem. Świece w kształcie kwiatów to nie tylko estetyczna ozdoba, ale również praktyczne źródło światła i przyjemnego zapachu.

Dostępne są różne rodzaje świec kwiatowych, w tym świeca pąk, która z czasem rozkwita, uwalniając jeszcze więcej zapachu i tworząc wspaniałą atmosferę w pomieszczeniu. Świeca zapachowa w kształcie kwiatu to doskonały wybór dla osób, które lubią otaczać się przyjemnymi aromatami.

Świeca dekoracyjna w kształcie kwiatów to idealny wybór dla miłośników pięknych i niezwykłych ozdób. Z powodzeniem może pełnić funkcję dekoracyjną nie tylko podczas uroczystości, ale również na co dzień. Dostępne są różne kolory i wzory, co pozwala na dopasowanie świecy do konkretnych potrzeb.

Świeca kwiatowa to również idealny prezent dla bliskiej osoby. Pięknie zapakowana, w ciekawym opakowaniu, z pewnością zachwyci każdego. Jest to doskonały pomysł na prezent nie tylko z okazji urodzin czy imienin, ale również jako drobny upominek dla osoby, którą chcemy obdarować.

Podsumowując, świece kwiatowe to niezwykłe ozdoby, które przyciągają uwagę swoim wyglądem i zapachem. Świeca w kształcie kwiatu to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie estetykę i wyjątkowość. Świeca kwiatowa to również idealny prezent, który z pewnością zachwyci każdego.

Świeca zapachowa róża mała
Ostatnie sztuki w magazynie
Świeca zapachowa  róża ozdobiona brokatem. 
Waga: 181g
Wymiar: 7x10,5x10,5 cm
Pakowanie: 1 szt 
Najniższy koszt dostawy to

pół paleta: 50 zł brutto przedpłata,
60 zł pobranie


Uwaga! Ten produkt wysyłamy tylko paletami!Koszt dostawy: już od 50 zł brutto paleta do 100 kg

Hurt: 16,40 zł

Sklep: 23,77 zł
Świeca lavender bukiet
Zapachowa świeca w kształcie bukietu lawendy związanym wstążką
Zapach lawenda
Waga:440g
Wymiar: 24x8x8 cm
Pakowanie: 1 szt

Hurt: 27,80 zł

Sklep: 40,31 zł
Świeca cotton figurka 70mm
Pakowanie: 20 szt/Cena za sztukę
Wymiar szt: 8x5 cm
Waga szt: 81g 

Hurt: 8,11 zł

Sklep: 11,75 zł
Świeca amarylis
Uwaga! Ten produkt wysyłamy tylko paletami!Koszt dostawy: już od 50 zł brutto paleta do 100 kg

Hurt: 47,80 zł

Sklep: 69,31 zł