Bukiety krokusów, bratków i hiacyntów

Wybrana kategoria : Bukiety krokusów, bratków i hiacyntów
Bukiety krokusów, bratków i hiacyntów

Krokus a inaczej Szafran to kwiat z rodziny Kosaćcowatych. Ciekawostką jest, że krokus często, wypuszcza kwiaty bezpośrednio z cebulki. Krokus jest jednym z symboli wiosny. Obok tulipanów, żonkilów czy narcyzów jest jedną z ikon pozimowego powrotu do życia przez naturę. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu kształtowi, krokus doskonale wygląda pojedyn...

Krokus a inaczej Szafran to kwiat z rodziny Kosaćcowatych. Ciekawostką jest, że krokus często, wypuszcza kwiaty bezpośrednio z cebulki. Krokus jest jednym z symboli wiosny. Obok tulipanów, żonkilów czy narcyzów jest jedną z ikon pozimowego powrotu do życia przez naturę. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu kształtowi, krokus doskonale wygląda pojedynczo. Skomponowany również z innymi roślinami, wygląda efektownie i spójnie.

Bratki są pokroju roślin krzaczkowatych, z rodziny fiołkowatych. Piękne, duże cieniowane kwiatki sprawią wrażenie bogatych i bardzo oryginalnych. W połączeniu z różnymi dodatkami, czy roślinami wypadają bardzo efektownie.

Hiacynt jest roślinką z rodziny szparagowatych. Mimo, że jego naturalny obszar występowania obejmuje tereny od Turcji po Palestynę, to gatunek ten został szeroko rozpowszechniony jako roślina ogrodowa. Doskonale wygląda jako kwiat pojedynczy, natomiast bukiet z tych kwiatów wygląda nieziemsko.

Hurtownia dodatków sztucznych, oraz importer sztucznych kwiatów pojedynczych prezentuje bukiety krokusów, bratków i hiacyntów. Bukiety tych cudownych kwiatków, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej! Różne wielkości, oraz materiał z którego zostały wykonane, sprawiają, że produkt wygląda jak żywy! Niskie ceny, a także gwarancja jakości, są wizytówką naszych towarów! Krokusy, bratki i hiacynty to kwiaty pasujące do wszystkich kompozycji. Idealnie wyglądają z innymi kwiatami, lub pojedynczo. W połączeniu z naszymi dodatkami, będzie wyglądał doskonale!

Serdecznie zapraszamy do zakupów na naszej stronie, lub w siedzibie naszej firmy przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M Białystok.

Więcej