Bukiety krokusów, bratków i hiacyntów

Sztuczne krokusy

Krokus a inaczej Szafran to kwiat z rodziny Kosaćcowatych. Ciekawostką jest, że krokus często, wypuszcza kwiaty bezpośrednio z cebulki. Krokus jest jednym z symboli wiosny. Obok tulipanów, żonkilów czy narcyzów jest jedną z ikon pozimowego powrotu do życia przez naturę. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu kształtowi, krokus doskonale wygląda pojedynczo. Skomponowany również z innymi roślinami, wygląda efektownie i spójnie.

Bratki są pokroju roślin krzaczkowatych, z rodziny fiołkowatych. Piękne, duże cieniowane kwiatki sprawią wrażenie bogatych i bardzo oryginalnych. W połączeniu z różnymi dodatkami, czy roślinami wypadają bardzo efektownie.

Hiacynt jest roślinką z rodziny szparagowatych. Mimo, że jego naturalny obszar występowania obejmuje tereny od Turcji po Palestynę, to gatunek ten został szeroko rozpowszechniony jako roślina ogrodowa. Doskonale wygląda jako kwiat pojedynczy, natomiast bukiet z tych kwiatów wygląda nieziemsko.

Hurtownia dodatków sztucznych, oraz importer sztucznych kwiatów pojedynczych prezentuje bukiety krokusów, bratków i hiacyntów. Bukiety tych cudownych kwiatków, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej! Różne wielkości, oraz materiał z którego zostały wykonane, sprawiają, że produkt wygląda jak żywy! Niskie ceny, a także gwarancja jakości, są wizytówką naszych towarów! Krokusy, bratki i hiacynty to kwiaty pasujące do wszystkich kompozycji. Idealnie wyglądają z innymi kwiatami, lub pojedynczo. W połączeniu z naszymi dodatkami, będzie wyglądał doskonale!

Serdecznie zapraszamy do zakupów na naszej stronie, lub w siedzibie naszej firmy przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Sztuczne krokusy w bukiecie wyglądają niesamowicie, nie tylko wiosną. Wszystkie sztuczne bratki wyglądają jak żywe rośliny. Posiadamy sztuczne hiacynty hurt w wielu wzorach, a także wariantach kolorystycznych. Wszystkie sztuczne krokusy, oraz sztuczne hiacynty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów co dodatkowo poprawia ich prezencje. Oprócz hiacyntów, mamy równie piękne bratki, które zasilają szeregi naszych półek. Sztuczne hiacynty to kwiaty, która bez wątpienia są już klasykiem jak chodzi o florystykę. Te niesamowite kwiaty, zaprezentują się perfekcyjnie w domach, na werandach, ogrodach, ale także w mieszkaniach lub salonach, czy studiach. Bardzo uniwersalny, a także już symboliczny kształt sprawiają, że każde miejsce zyska, zasilane przez nasze maki w bukiecie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sztuczne maki i chabry. Zdecydowanie z łatwością można w naszej hurtowni znaleźć coś dla siebie!

Pakowanie: 1sztWymiary: h-25cmWaga :20g

Hurt: 4,99 zł

Sklep: 7,49 zł
-20,36%
Pakowanie: 1szt/K:100szt/mix/cena za sztukęWymiary: h-75cmWaga: 140g

Hurt: 12,99 zł

Sklep: 19,48 zł
24,46 zł
Pakowanie: 1szt/36szt/mix/cena za sztukę
Wymiary: H-24cm
Waga: 19g

Hurt: 2,94 zł

Sklep: 4,41 zł
Pakowanie: 1/24szt/cena za sztukę.
Wymiary: H-24cm
Waga: 26g

Hurt: 4,65 zł

Sklep: 6,97 zł
Pakowanie: 1/24 szt/cena za sztukę.
Wymiary: H-23 cm,
Waga: 12 g

Hurt: 3,71 zł

Sklep: 5,57 zł
Kwiaty sztuczne bukiet hiacynt,
pakowanie: 1 szt,
dł całkowita: 47 cm,
dł kwiatostanu: 18 cm,
waga: 105 

Hurt: 17,91 zł

Sklep: 26,86 zł
Pakowanie: 1/24 szt/ cena za sztukę
Wymiary: H- 28 cm,
Waga: 45 g

Hurt: 7,80 zł

Sklep: 11,70 zł
Pakowanie:1/36PCS/ cena za sztukę
Wymiar:H-23cm.
Waga: 28g

Hurt: 3,65 zł

Sklep: 5,48 zł