Maki i Anemony

Mak to jedna z najpiękniejszych roślin jaką możemy spotkać dziko rosnącą w Polsce. Od wielu lat jest kwiatem zakazanym, a jego hodowla bywa karana i może przysporzyć problemów. Jednak piękno, którym ta roślina jest obdarzona, sprawia, że człowiek zastanawia się jak natura mogła stworzyć coś tak cudownego. Nasza firma wychodzi na przeciw osobom kochającym te kwiaty. Specjalnie dla Państwa prezentujemy maki wyrobowe, dostępne w kilku kolorach i wielkościach. Wysoka jakoś produktów, oraz niska cena, sprawią, że dodatkowo będą się Państwo cieszyć zakupionymi u nas towarami!

Sztuczne maki i sztuczne anemony

W swoim asortymencie posiadamy również Anemony wyrobowe. Kwiatki te, doskonale nadadzą się do dekoracji, lub tworzenia kompozycji kwiatowych. Produkt ten idealnie nadaje się również, do wystroju mieszkań, wnętrz salonów fryzjerskich czy sal bankietowych. Dostępny jest w kilku rozmiarach i rodzajach wykonania.

Hurtownia kwiaty sztuczne to gwarancje wysokiej jakości, względem niskiej ceny! Serdecznie zapraszamy do zakupów na naszej stronie, lub w siedzibie firmy, która znajduje się przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia PM-M Białystok!