Kalla, anturium

Kalla dzięki swoim nadzwyczajnym kwiatostanom i ulistnieniu jest szeroko uprawiana na całym świecie jako roślina ozdobna. Cantedeskia pochodzi z środkowo-południowej Afryki. Jednak została znaturalizowana w Europie, oraz na innych kontynentach. Mimo że Kalia w wielu miejscach uznawana jest za groźny gatunek inwazyjny, wypierający rodzimą roślinność to nie można odmówić jej niesamowitego piękna. Okwiat wyglądający niczym majestatyczny kielich, potrafi przyciągnąć wzrok osób, zupełnie niepodatnych na piękno kwiatów :)

Sztuczna kalla i anturium

Hurtownia kwiatów pojedynczych, oraz importer kwiatów wyrobowych przedstawia przepiękne Kalle pojedyncze! Produkt dostępny w wielu licznych wzorach, wielkościach i kolorach. Znajdą Państwo u nas gumowa, a także piankowe Kalie idealne do wszelakiego zastosowania! Kwiat ten doskonale pasuje do kompozycji kwiatowych, sal weselnych, wystroju wnętrza czy dekoracji parapetów ;) Wysoka jakość, a także niska cena, są odpowiednikiem udanych zakupów!

Serdecznie zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej, lub w siedzibie firmy przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku

Hurtownia kwiatów PM-M Białystok :)

Kalla gałązka pojedyncza P13-81
Pakowanie: 1szt/opak:24szt/jeden kolor/Box: 144szt/mix/cena za sztukęWyniary: H-72cmWaga: 38g

Hurt: 2,85 zł

Sklep: 4,14 zł