Bez, konwalia

Bez jest wykorzystywany jest jako roślina lecznicza, kosmetyczna, ozdobna i często jadalna. Spożycie niedojrzałych i nieprzetworzonych kwiatów skutkować może zatruciem. Gatunek zmienny – wyróżnia się kilka podgatunków, przy czym klasyfikacja ich nie jest ustalona. Wyhodowano liczne odmiany na przełomie lat, ozdobne różniące się głównie ubarwieniem i kształtem liści. Opis może być prawidłowy dla większej ilość kwiatów i nie jest charakterystyczny dla jednego, ale na pewno jest prawidłowy jeśli okaże się, że mówimy o Czarnym bzie.

Konwalie kwitnące w maju, swoimi pięknymi białymi dzwoneczkami sprawiają, że zapach tych roślin w lesie, jest niesiony przez wiele kilometrów. Postawione na stole wyglądają przepięknie i dziewiczo. Nasze konwalie sztuczne wyglądają niemal identycznie i zapewniają długotrwałość ! :)

Hurtownia kwiatów sztucznych, oraz importer artykułów dekoracyjnych,  prezentuje pojedyncze gałązki czarnego bzu, oraz różne rodzaje konwalii sprzedawane hurtowo. Ozdoba dostępna w wielu bardzo ładnych jasnych kolorach. Kwiatek pojedynczy, doskonale sprawdzi się jako dodatek do różnego rodzaju bukietów, oraz do wystroju wnętrza ;)

kwiaty sztuczne hurt- bez i konwalia pojedyncza

Nasza hurtownia, specjalizuje się w kwiatach sztucznych i wyrobach podobnych, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty!

Pakowanie: 12szt/cena za sztukę
Wymiary: h-42cm
Waga: 11g

Hurt: 1,32 zł

Sklep: 1,97 zł