Bukiety świąteczne (gwiazda betlejemska)

Gwiazda betlejemska to kwiat, który jest symbolem Bożego narodzenia. Jego przepiękne bogate okwiaty, zdobią w okresie świąt kompozycje kwiatowe, wianki i nie tylko. Przepiękne odcienie czerwieni w połączeniu z ciemnozielonymi liśćmi wyglądają przepięknie. Doskonale wyglądają również zawieszone na choince, lub firankach. Gwiazdy betlejemskie sztuczne, które posiadamy w bukietach, kwiatach pojedynczych czy główkach wyrobowych są na bardzo wysokim poziomie.

Hurtownia kwiatów pojedynczych, oraz importer główek wyrobowych prezentuje świetne jakościowo bukiety gwiazd betlejemskich. Dostępne w wielu wielkościach, oraz różnych wzorach, będą doskonałą opcją dla miłośników kwiatów sztucznych i nie tylko. Wiele naszych gwiazd betlejemskich, niezależnie czy to bukiety czy główki wyrobowe, posiadają zdobienia w postaci brokatu. Wszystkie dodatkowe dekoracje, którymi zostały ozdobione nasze rośliny sztuczne, wyglądają bardzo ładnie.

Serdecznie zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej, lub w siedzibie firmy, która znajduje się przy ul. Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M.