Meble

Podtalerze i talerze, które ostatnimi czasy robią furorę jako zastawy stołów, dekoracje weselne, czy też elementy wystroju restauracji, zostały na stałe przydzielone do naszego asortymentu firmy. Pragniemy zaprezentować Państwu tą solidną  gałąź handlu, jaką niewątpliwie stanowią talerze, oraz podtalerze. Trend, który opd kilku lat obserwujemy na światowym rynku nie wziął się z przypadku. Bowiem moda na złote talerze i zdobione podtalerze, ma swoje korzenie już lata wstecz, a właściwe wieki. Spójrzmy za horyzont przeszłości i zobaczmy jak wyglądały uczty, lub biesiady królów setki lat temu. Naczynia takie jak kielichy czy talerze, na których lądowały rozmaite potrawy, przygotowywane przez nadwornych kucharzy, znalazły swoje odzwierciedlenie w kulturze jak i pop kulturze. Społeczność  słowiańska, w ten sposób od wieków podtrzymuje tradycje kulturowe przodków. Warto zobaczyć jak wyglądają dzisiejsze święta Bożego Narodzenia, są niemal lustrzanym odbiciem tamtych spotkań. Oglądając filmy lub czytając książki, utrwalaliśmy sobie przez lata obraz wielkiej uczty. Mimo upływających lat i nieuniknionego procesu ewolucji, ludzie na całym świecie kultywowali proces jedzenia, jako sposób spędzania wolnego czasu z rodzinami i przyjaciółmi, który jak już wspomniałem zapoczątkowali ich przodkowie. Na starym kontynencie jakim jest Europa, trudno wyobrazić sobie spotkanie przy wielkim drewnianym stole, bez pięknych zastaw, takich jak talerz srebrny, pozłacany podtalerz idealny na prezent czy platera na owoce hurt. Naszym priorytetem i po części zadaniem, było sprowadzenie i przygotowanie pod klienta talerzy i podtalerzy jak najwyższej możliwej jakości, w jak najbardziej przystępnej cenie. Czasy inflacji odcisnęły piętno, które szturmem sforsowało stare ceny, zamieniając je w delikatnie mówiąc mniej przyjemne.. Nasza hurtownia musiała od nowa przeanalizować i przewartościować dobór towaru pod klienta, bo przecież koniec końców zadowoleni mamy być wszyscy ;)
Tym sposobem znaleźliśmy drogę do rzeczy wyjątkowo pięknych i godnych polecenia. Dzięki tym zastawom, wizyty znajomych w Waszych domach zostaną w pamięci gości na długo. Doskonale wykonane  talerze, dodatkowo ozdobione w ciekawe i rozmaite wzory, lub  pięknie pozłacane talerze do domu, czy podtalerze do restauracji w wielu kombinacjach artystyczno wizualnych, dzisiaj są już dostępne u nas! Kolory talerzy, takie jak miedź, srebro, złoto czy platyna w klasycznych odsłonach, oraz nietuzinkowych wariacjach prezentują się bardzo elegancko i klasycznie. Różne wielkości, doskonale nadają się pod talerz do jadalni, podstawki pod świece, oraz szereg innych, kreatywnych zastosowań. Polecamy także inne artykuły tematyczne, które bardzo dobrze sprawdzą się w kompozycji z w/w artykułami. Od siebie serdecznie polecamy świece, których jesteśmy niewątpliwym liderem na lokalnym rynku. Znajda tu Państwo świece eleganckie, liturgiczne, ozdobne, pływające czy zapachowe. Szereg kolorów, zapachów i kształtów sprawia, że w połączeniu z talerzami i podtalerzami pod świece, całość będzie się prezentowała genialnie i iście królewsko ;).
Serdecznie zapraszamy do zakupów online! Dzięki naszej nowej stronie inernetowej, zakupy za pomocą myszki będą wyjątkowo proste! Natomiast jeśli odwiedzasz rejony Podlasia, zapraszamy na zakupy hurtowe do siedziby naszej firmy, która znajduje się w Białymstoku, przy ulicy Pattona 6! Do zobaczenia!

Fotel muszla szary 119886
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary:67,5x66x79cm
Waga:4kg

Hurt: 490,00 zł

Sklep: 710,49 zł