figurki

Świecowe figury to często piękne ozdoby, które mogą służyć jako dekoracja w domu lub jako prezent dla kogoś bliskiego. Figurki świecowe często przedstawiają zwierzęta, postacie ludzkie lub przedmioty, a ich kształt może być bardzo zróżnicowany - od prostych kształtów po bardziej skomplikowane projekty.

Świece aniołków to popularny rodzaj świec figurkowych, które przedstawiają anioły, często z skrzydłami i aureolą na głowie. Te piękne figurki świetnie nadają się na prezent z okazji chrztu, pierwszej komunii lub na Boże Narodzenie.

Świece na prezent można znaleźć w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Mogą to być np. małe figurki w kształcie serca lub kwiatów, które świetnie nadają się na prezent dla ukochanej osoby. Często takie świece są również zapachowe, co dodaje im dodatkowego uroku.

Świece na różne okazje jest bardzo wiele - od tych na Boże Narodzenie, poprzez Halloween, Walentynki, aż po urodziny czy jubileusze. W zależności od okazji można znaleźć świece o różnych kształtach, kolorach i zapachach, które będą idealnym dodatkiem do dekoracji.

Świece figurki zapachowe to kolejny popularny rodzaj świec, które łączą w sobie piękny wygląd z przyjemnym zapachem. Mogą to być np. świece w kształcie owoców lub kwiatów, które będą pięknie pachniały w pomieszczeniu. Często takie świece są również ozdobione ozdobami, co dodaje im dodatkowego uroku.

Świeca zap.domek
Świeca zap.domek
Wymiar: 12x9x9 cm
Waga: 381g
Pakowanie: 1 szt
Uwaga! Ten produkt wysyłamy tylko paletami!
Koszt dostawy: już od 50 zł brutto paleta do 100 kg

Hurt: 37,60 zł

Sklep: 54,52 zł
Świeca teddy bear figurka 75 mm
Pakowanie: 20 szt/Cena za sztukę
Kolor: biały lub szary ( mix w opakowaniu)
Czas palenia ~ 2h
Wymiar szt: 7,5 x 6 cm
Waga szt: 70 g

Hurt: 8,15 zł

Sklep: 11,82 zł
Świeca Lavender Stories mix
Świeca Lavender Stories 1/12 szt. mix/cena za sztukę.
3 sztuki w mixie (serce, mydełko, bukiet).
Wymiary: 9,5x7 cm/9x8 cm/8,5x8,5 cm.
Waga: 2155g.

Hurt: 15,49 zł

Sklep: 22,45 zł