Bukiety begonii, azalii i pelargonii

Sztuczne pelargonie

Azalia (różanecznik) to roślina, która wg niektórych danych posiada nawet 1000 gatunków. Naturalnie występują przede wszystkim w Azji i w mniejszej ilości w obu Amerykach i Europie. Jako krzew jest jedną z najczęściej uprawianych roślin ozdobnych.

Begonia natomiast wg często powtarzających się danych obejmuje ok 1300-1500 gatunków. Naturalnie występuje we wszystkich (z wyjątkiem Australii) obszarach tropikalnych i subtropikalnych. Najliczniej uprawiana, oraz występująca dziko jest w Ameryce Południowej.

Pelargonia liczy ok 200-250 gatunków roślin pochodzących głównie z Afryki Południowej. Nazwa tej piękne rośliny pochodzi od greckiego słowa "pelargós" co oznacza Bocian.

Hurtownia sztucznych liści, oraz importer dodatków sztucznych prezentuje piękne bukiety Begonii, Azalii i Pelargonii. Wszystkie wymienione kwiaty posiadamy w wielu ciekawych wzorach i kolorach. Nasza hurtownia posiada bukiety sprzedawane pojedynczy jak i zbiorczo na całe tekturowe kartony lub boxy. Wszystkie nasze sztuczne kwiaty wyglądają niemal jak prawdziwe. Wysoka jakość i niskie ceny to wizytówka naszych towarów.

Hurtownia kwiaty sztuczne, oraz importer bukietów sztucznych, prezentuje bukiety słoneczników, oraz gerbery! Te piękne, wszystkim znane kwiaty, są u nas dostępne w wielu cudownych kolorach, wielkościach i rodzajach wykonania! W połączeniu z naszymi stelażami, łodygami, lub wszelkimi dodatkami, będą wyglądały jeszcze efektowniej! Sztuczna pelargonia to coś, czego szukasz do dekoracji wnętrza, ogrodu czy lokalu! 

Sztuczne pelargonie na balkon


Sztuczne pelargonie, które posiadamy są wykonane bardzo dokładnie. Sztuczna pelargonia na balkon, mamy również w pięknych wariantach. Liczne dodatki, różne kombinacje, sprawią, że cała udekorują balustrady balkonów czy parapety.. Sztuczne pelargonie w doniczce to wspaniały pomysł na prezent dla najbliższej osoby. Z racji na fakt, że kwiaty sztuczne są trwałe niczym miłość, warto podarować je najbliższej osobie, ponieważ są wieczne. Sztuczne pelargonie jak żywe posiadają różne rozmiary. Pelargonia sztuczna w doniczce to kwiaty od tych malutkich po piękne i duże. Różne ilości główek w bukiecie, czy dodatki, lub liście, które wypełniają całą kompozycję, dodając jej sznytu i stylu czy wyglądu. Sztuczne pelargonia do wazonu dostępne u nas będą idealnym rozwiązaniem dla ludzi szukających bardzo fajnych produktów takich jak sztuczne kwiaty gerbery lub sztuczne słoneczniki. Sztuczne słoneczniki sklep,to właśnie My.

Oprócz bukiet pelargonii hurt, posiadamy także setki doskonałych dodatków do kwiatów tj. wstążki, cekiny, florety i gąbki, druty, stelaże, łodygi czy główki wyrobowe, lub susze naturalne. Oprócz gotowych rzeczy z nami możesz zaprojektować niesamowite kombinacje kwiatowe. W swojej ofercie mamy również piękne znicze i wkłady do zniczy, świece na każdą okazję, czy artykuły dekoracyjne doskonałe na pamiątkę. Wszystko oczywiście w bardzo wielu wzorach i sprzedaży hurtowej, ale również w sprzedaży detalicznej online. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej hurtowni, lub na naszej stronie internetowej!

Zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej, oraz w siedzibie firmy, która znajduje się w Białymstoku przy ul. Kleeberga 18! :)

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M ;)

Pakowanie: 1/12 szt/cena za sztukę
Wymiary: H-40 cm, dł kwiatostanu: 15 cm,
Waga: 95 g

Hurt: 18,50 zł

Sklep: 27,75 zł
Pakowanie 12 PCS/144 PCS/ cena za sztukę.
Wymiary: H- 28cm
Waga: 45g
7 kwiatów w bukiecie

Hurt: 15,50 zł

Sklep: 23,25 zł
Kwiaty sztuczne bukiet pelargonia, pakowanie: 1/12 szt, dł całkowita: 40 cm, dł kwiatostanu: 15 cm, waga: 95 g

Hurt: 18,50 zł

Sklep: 27,75 zł
Pakowanie:1/24 PCS/ mix/ cena za sztukę
Wymiar:H-30cm
Stelaż 7

Hurt: 3,28 zł

Sklep: 4,93 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie:1/24szt/mix/cena za sztukę.
Wymiar:H-45cm
Waga:120g

Brak koloru ciemny róż

Hurt: 11,11 zł

Sklep: 16,66 zł