Bezpieczeństwo zakupów

Kiedy kilka lat temu zakupy internetowe wkroczyły na rynek usługowy, wiele osób miało wątpliwości, czy jest to bezpieczna forma zakupów i jakie ewentualne zagrożenia są z tym związane. Dzisiaj już ponad połowa Polaków wybiera e-sklepy. Są wygodne, tanie, ale też bezpieczne, o czym chcemy zapewnić Państwa przy okazji korzystania z naszego sklepu internetowego.

 Bezpieczeństwo danych osobowych

Anonimowość w sieci stanowi kwestię kontrowersyjną, ponieważ, z czym trudno się nie zgodzić, sami udostępniamy swoje dane w Internecie, a więc na własne życzenie przestajemy być anonimowi. Współpracując z naszą firmą oraz robiąc zakupy w naszym sklepie, mają Państwo pełną gwarancję bezpieczeństwa Waszych danych osobowych. Są one niezbędne do realizacji zamówienia, musimy wiedzieć komu i na jaki adres mamy wysłać towar, co jest rzeczą jak najbardziej oczywistą. Wykorzystywane są one przez nas jedynie do tego wskazanego celu. Zapewniamy, że nie ma do nich dostępu nikt oprócz nas oraz, że nie dostaną się w niepowołane ręce.

Za wcześniejszym wyrażeniem zgody klienta możemy wykorzystać jego dane w celach marketingowych.

 Bezpieczeństwo finansów klienta

Płatności w naszym sklepie odbywają się przy wykorzystaniu bezpiecznego systemu TPAY.com. Został on wyróżniony nagrodą „Kreator Biznesu 2015”, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez firmę usług. Płatności można dokonać w formie szybkiego przelewu, przy pomocy karty, a także aplikacji mobilnej. Dane klienta nie są udostępniane nikomu, nawet nam, co powinno również wzbudzać zaufanie zarówno do serwisu TPAY, jak również naszej firmy. Wybierając płatność za pobraniem, pieniądze zostają przekazane kurierowi dopiero w momencie odbioru towaru. Umożliwiamy płatność za zakupy w kilku rozwiązaniach wygodnych oraz bezpiecznych dla naszych klientów.

Protokół SSL – bezpieczna wymiana danych

Tym, co wzmacnia ochronę danych klienta podczas ich wymiany drogą internetową, jest protokół SSL, z którego korzystamy. Połączenie z naszym serwerem jest zatem w pełni bezpieczne, a Państwo zyskują pewność, że jesteśmy firmą, pod którą świadczymy nasze usługi. Dzięki protokołowi SSL jesteśmy wiarygodnym sklepem internetowym, troszczącym się o dobro klienta i bezpieczeństwo jego danych oraz finansów. Dokładamy wszelkich starań, aby każda transakcja przebiegła bezproblemowo i sprawnie, a przy tym oczywiście w pełni bezpiecznie, co jest jednym kluczowych czynników wpływającym na zadowolenie klienta w sklepie internetowym.