Bukiety fiołków i cyklamenów

Sztuczne fiołki

Fiołek należy do rodziny fiołkowatych i obejmuje około 400 gatunków. Rośliny tego gatunku, mają piękny wygląd, a odcienie fioletu potrafią zachwycić. Należą do bylin, rzadziej są to rośliny roczne. Fiołki to krzewy lub półkrzewy rosnące do 10 cm wysokości. Nasze fiołki sztuczne wyglądają jak żywe!

Cyklamen, często mylony z fiołkiem alpejskim, jest pięknym kwiatkiem, który doskonale sprawdza się hodowany w doniczce. Piękne kolory, w odcieniu różu, oraz niebywałe kształty, wyglądają bardzo proporcjonalnie, minimalistycznie i estetycznie.

Hurtownia dodatków sztucznych, oraz importer sztucznych kwiatów pojedynczych przedstawia bukiety fiołków i cyklamenów. Bukiety tych cudownych kwiatków, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej! Różne wielkości, oraz materiał z którego zostały wykonane, sprawiają, że produkt wygląda jak żywy! Niskie ceny, a także gwarancja jakości, są wizytówką naszych towarów! Fiołek i cyklamen to kwiaty pasujące do wszystkich wiosennych kompozycji. Idealnie wyglądają z innymi kwiatami, a także pojedynczo. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można także szeroką ofertę liści, dodatków i wypełniaczy florystycznych- przekonaj się już dziś :)!

W swojej ofercie prezentujemy przepiękne sztuczne fiołki, doskonałe na każdą okazję. Bardzo bogaty przekrój asortymentu sztucznych roślin, sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej hurtowni są tysiące pięknych wzorów kwiatów. Wszystkie można obejrzeć na naszej nowo powstałej stronie internetowej! Sztuczne fiołki, oraz sztuczny cyklamen, wyglądają niepowtarzalnie w bukiecie! Wszystkie prezentowane fiołki hurt zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów nadając kompozycji niesamowitego wdzięku.

Pakowanie: 1szt/K:36szt/mix/cena za sztukę
Wymiary: H-39cm
Waga: 29g

Hurt: 3,65 zł

Sklep: 5,48 zł