Liście

Sztuczne drzewka

Dekoracje kwiatowe mają nieskończoną ilość możliwości wykonania. Najwięcej będzie zależeć od przeznaczenia dekoracji, a także charakteru i wyobraźni specjalisty w dziedzinie florystyki. Jednak nawet najpiękniejsze i najbardziej oryginalne pomysły nie są możliwe do zrealizowania, jeśli w zanadrzu nie dysponujemy potrzebnymi materiałami. Prezentowane przez nas sztuczne liście mogą stać się zarówno doskonałą bazą kwiatowych projektów, jak i również wypełnieniem wiązanek oraz bukietów. Z dostępnych zielonych dodatków wykonać można pokaźnych rozmiarów sztuczne drzewo, drzewka ozdobne do domu, sztuczne drzewka na taras, czy też sztuczne drzewa bonsai. Dzięki nim kwiatowe dekoracje będą wyglądały naturalnie i świeżo. Drzewka dekoracyjne szczególnie popularne są w obiektach gastronomicznych, szczególnie na terenie galerii handlowych obserwuję każdorazowo duże ilości dekoracji, jakimi są sztuczne drzewka doniczkowe. Bez wątpienie nic tak nie koi nerwów i nie poprawia nastroju w miejscu tak zatłoczonym i pełnym bodźców, jakim jest duży dom towarowy, jak możliwość konsumpcji posiłku w otoczeniu zieleni, choćby tej sztucznej (a przez to przecież zdecydowanie mniej wymagającej J). Drzewka sztuczne, w przeciwieństwie do żywych roślin nie wymagają podlewania, odpowiedniego nasłonecznienia ani tym bardziej regularnego nawożenia. Nie muszę wspominać o braku ryzyka inwazji szkodników i pajęczaków. Decydując się na kolorowe liście, wyglądające na wysuszone, z powodzeniem można stworzyć kompozycje jesienne i zimowe. liście do bukietów lub do dekoracji można dystrybuować samodzielnie, lub tworzyć z nich gotowe kombinacje na indywidualne zamówienie. Swoje miejsce bez wątpienia znajdą w punktach z artykułami florystycznymi, w sklepach stacjonarnych i internetowych z artykułami dekoracyjnymi, jak i również u wykonawców kwiatowych splotów i dekoratorów wnętrz. Sztuczny liść stanie się doskonałym materiałem, pozwalającym tworzyć wspaniałe kompozycje i sztuczne drzewko, szczególnie liście wykonane nowoczesnymi technologiami, z materiałów gumo-podobnych, są odpowiednio mięsiste i świetnie imitują żywe gatunki roślin. W swoim asortymencie posiadamy sztuczne drzewka na taras, sztuczne drzewka ozdobne, sztuczne drzewka bonsai czy sztuczne drzewka do ogrodu. Sezonowo dostępne są u nas także choinki sztuczne, które same w sobie są dekoracją wnętrz, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zielone drzewko ozdobić wymyślnymi dekoracjami. W kwiatowej branży zwykliśmy mawiać, że ogranicza nas tylko budżet klienta Ji oczywiście wyobraźnia, no czasem może zdolności manualne, których florystom bez wątpienia nie brakuje.

Sztuczne drzewko

Oprócz szeroko pojętych kwiatów sztucznych, znajdą Państwo u nas liście, sztuczne drzewka, drzewka dekoracyjne, drzewka ozdobne do domu czy sztuczne drzewka doniczkowe. Wyżej wymienione drzewka doniczkowe posiadamy w szerokiej gamie stylistycznej. Wszystkie posiadane przez nas sztuczne drzewka, są dostępne w wielu wymiarach oraz kolorach. Do najpopularniejszych aktualnie roślinek zaliczyć można beniaminy, magnolie, jucca’i, palmy kokosowe, monstery i diffenbachie. Drzewka ozdobne do domu doskonale będą się prezentowały jako element wystroju niewątpliwie każdego wnętrza. Zastosowanie prezentowanych przez Naszą firmę towarów jest bardzo duże, a każdy produkt sprawdzi się na wielu płaszczyznach. Nasi klienci z powodzeniem wykonują (budują :)) sztuczne drzewko, takie jak drzewka ozdobne do domu, czy sztuczne drzewka na taras. Liście czy sztuczne drzewka, znajdują swoje zastosowanie, w typowo florystycznych branżach, ale również stały się modne w innych dziedzinach. Dzisiaj biorą udział przy wystroju escape room'ów, czy restauracji (sami roważamy wprowadzenie sztucznej roślinności do naszej przestrzeni biurowej, jednak jak, nie od dziś wiadomo- szewc bez butów chodzi ;-) na razie obchodzimy się wyobrażeniem, że towarzyszą nam w biurze sztuczne drzewa J. Zauważam też rosnący tręd dekoracji sztucznymi gałązkami ruscus’u (myszopłochu) ścianek weselnych, które montowane są za parą młodą- epickie dekoracje! Doniczkowe kwiaty lub doniczkowe drzewka możemy również podziwiać w galeriach handlowych, lub salonach fryzjerskich, a także w wielu innych miejscach.  Niewątpliwie przewagą takowych roślin względem żywych kwiatów jest ich długotrwałość, a właściwie nieśmiertelność. Jedynym czynnikiem mającym wpływ na pozbycie się dekoracji wykonanych ze sztucznych roślinek jest po prostu nuda J, ale nawet kiedy takowe uczucia nas dosięgną możemy zmienić klimat wnętrza wprowadzając inne sztuczne drzewka ozdobne do domu. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się palmy kokosowe w pokojach kąpielowych, popularność drzewka palmowego wzrosła po montażu niezwykłej instalacji w centrum Warszawy – wielka palma, wykonana przez kreatywna artystkę zdobi już kilka lat rondo de Gaulle’a. Odporność sztucznych roślin na warunki atmosferyczne jest jednym z głównych czynników, dla których ludzie wybierają takie zastosowanie. Liście do bukietów, liście do kompozycji kwiatowych oraz liście jako dodatki do różnego rodzaju kreacji, stanowią bardzo dużą część naszego działu kwiatów sztucznych. Szereg niesamowitych liści oraz ich różnych kombinacji dostępne tylko w naszej hurtowni. Jeżeli masz nietypowe zamówienie, nie wahaj się go podjąć- w naszej sekcji on-line nabędziesz półprodukty, z których bez najmniejszego problemu wykonasz drzewka sztuczne sklep internetowy.

Sztuczne liście hurtownia

Hurtownia liści sztucznych, a także importer liście sztuczne, prezentuje bardzo bogaty asortyment, wyżej wymienionych produktów! Posiadamy gigantyczny wybór sztuczne liście hurtownia to coś dla każdego konesera kwiaty sztuczne online. W naszej ofercie znajdziecie sztuczne liście do wazonu, liście sztuczne do kompozycji kwiatowych czy liście sztuczne doskonałe do dekoracji. Hurtownia liści, którą jesteśmy preferuje wysokiej jakości kwiaty sztuczne, a także liście sztuczne online, czy liście sztuczne hurt. Stawiamy na wysoką jakość produktów, oraz ich niską cenę. W naszym asortymencie znajdziecie mnóstwo różnych liści, takich jak liść beniamina, liść fiskusa, liść pterysa, liść klonu, liść dębu, liść topoli, liść sztuczny brzozy, liść paproci. liść róży, liść winogrona, oraz setki innych! Każdy produkt jest wykonany inaczej, od welurowych po te materiałowe. Każdy liść jest inaczej cieniowany, posiada indywidualną kolorystykę, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Sztuczne liście świetnie się komponują z naszymi gałązkami, bukietami czy wiankami. Dodatki florystyczne hurt, także wpasują się idealnie w połączeniu z liście jak żywe, czy naszymi innymi towarami jak artykuły dekoracyjne. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową. Znajdziecie tutaj wiele doskonałych towarów, idealnie dopełniających kompozycje kwiatowe. Oprócz sztuczne liście, mamy także kwiaty wyrobowe, które po połączeniu z naszymi dodatkami będą wyglądać niesamowicie. Jeżeli jeszcze nie byłeś w naszej hurtownia liści, to zapraszamy do Białegostoku na ulice gen Smitha Pattona 6, tutaj zawsze znajdziesz coś dla siebie!

Pakowanie: 1szt/K:48szt/cena za sztukę
Wymiary: h-57cm
Waga: 154g

Hurt: 9,50 zł

Sklep: 14,24 zł
Pakowanie: 1szt/K:48szt/cena za sztukę
Wymiary: h-57cm
Waga: 154g

Hurt: 9,50 zł

Sklep: 14,24 zł
Pakowanie: 1szt/K:48szt/cena za sztukęWymiary: h-57cmWaga: 154g

Hurt: 9,50 zł

Sklep: 14,24 zł
Pakowanie: 1szt/K:48szt/cena za sztukęWymiary: h-57cmWaga: 154g

Hurt: 9,50 zł

Sklep: 14,24 zł
Pakowanie: 1szt/K:48szt/cena za sztukęWymiary: h-60cmKolor: zielonyWaga: 130g

Hurt: 8,99 zł

Sklep: 13,49 zł
Pakowanie: 1szt/K:48szt/cena za sztukęWymiary: h-60cmKolor: białyWaga: 130g

Hurt: 8,99 zł

Sklep: 13,49 zł
Pakowanie: 1szt/K:24szt/cena za sztukęWymiary: h-135cmWaga: 110g

Hurt: 14,30 zł

Sklep: 21,46 zł