Okazjonalne

Świece okolicznościowe to piękne i eleganckie dekoracje, które dodają uroku i romantyzmu do każdej uroczystości. Wśród nich można wyróżnić wiele rodzajów, w tym świece na Wielkanoc, Boże Narodzenie, komunie oraz świece zdobione, idealne na każdą okazję.

Świece na Wielkanoc często są ozdobione symbolami takimi jak zajączki, krzyże, baranki czy wieńce z gałązek. Mają one nie tylko ozdobić stoły, ale także przypominać o ważnej roli, jaką Wielkanoc pełni w kalendarzu chrześcijańskim.

Świece na Boże Narodzenie z kolei są nieodłącznym elementem każdej świątecznej dekoracji. Zwykle mają kształt choinki lub gwiazdy, a ich delikatny blask tworzy przyjemny nastrój i podkreśla magię tej wyjątkowej uroczystości.

Świece na komunie to propozycja dla tych, którzy chcą uczcić tak ważne wydarzenie w życiu dziecka w sposób szczególny. Zwykle są one ozdobione symbolicznymi motywami, takimi jak kielich czy hostia, a ich elegancki wygląd sprawia, że stanowią idealny prezent dla solenizanta.

Świece zdobione natomiast są idealnym rozwiązaniem na każdą okazję, gdy chcemy podkreślić wyjątkowość danej chwili. Mogą być ozdobione kwiatami, wstążkami czy cekinami, a ich bogata kolorystyka i fantazyjne wzory przyciągają uwagę i dodają blasku każdemu wnętrzu.

Nie ważne, jaka jest okazja - świece okolicznościowe są wspaniałą dekoracją, która pozwala w piękny sposób podkreślić wyjątkowość każdej chwili.

Świeca DOTI WALEC D 3438 ZOLTY
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: 14x7cm
Czas palenia: 84h
Waga: 385g

Hurt: 16,20 zł

Sklep: 23,49 zł
Świeca DOTI Walec D 3438
Pakowanie: 1szt
Wymiary: 14x7cm
Czas palenia: 84h
Waga: 385g

Hurt: 16,20 zł

Sklep: 23,49 zł
Świeca zapachowa 70g PA116 PA116W
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 12szt/mix/cena za sztukę
Wymiary: 6,5x7cm
Waga: 150g

Hurt: 6,20 zł

Sklep: 8,99 zł