Hortensja

Hortensja pochodzi z dalekiej Azji (Chiny, Japonia, Korea, Indochiny). Jednak dzisiaj powszechnie, uprawiana jest w licznych krajach na całym świecie. Rzadko można dzisiaj spotkać, typową dziko rosnącą. Hodowle tej cudownej rośliny zajmują się kultywarami i mieszańcami z hortensją kosmatą. Hortensja zdecydowanie nadaje się do hodowli, piękny wygląd, zapach i różne kolory, stawiają go w czołówce roślin widywanych w Polsce.

Hurtownia kwiatów sztucznych, oraz importer hortensji prezentuje hortensję wyrobową, dostępną w wielu kolorach! Róże rodzaje, niesamowita jakość, wspaniała cena to atuty naszych produktów. Hortensja doskonale nadaje się do kompozycji kwiatowych lub wystroju wnętrz. Również mieszkanie, upiększone tym kwiatem sztucznym, nabierze życia! Duża główka, zajmuje sporo miejsca, dlatego dekorowanie sal bankietowych, lub weselnych, będzie łatwe i przyjemne! :)

Serdecznie zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej, lub w siedzibie firmy przy ul. Kleeberga 18 w Białymstoku ! :)

Kwiaty sztuczne 50977 cream
Pakowanie: 1/48 PCS/cena za sztukę
Wymiary: O: 17 cm H: 8 cm.
Waga: 15g

Hurt: 2,53 zł

Sklep: 4,05 zł
Hortensja główka kwiatowa 57845
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1 szt.
Wymiary: H-10/ średnica: 16cm
Waga: 15g

Hurt: 3,28 zł

Sklep: 5,25 zł