Storczyk (Orchidea)

Wybrana kategoria : Storczyk (Orchidea)
Storczyk (Orchidea)

Niejednokrotnie wchodząc do domu znajomych, salonów fryzjerskich czy kosmetycznych, na parapetach bądź stołach widywaliśmy Storczyki. Te piękne, stylowe kwiaty, od wielu lat, zdobią wnętrza uczęszczanych przez nas pomieszczeń. Niesamowite kolory, które wpasowują się w każde miejsce, piękny wygląd i łatwość hodowli sprawiły, że orchidea jest dzis...

Niejednokrotnie wchodząc do domu znajomych, salonów fryzjerskich czy kosmetycznych, na parapetach bądź stołach widywaliśmy Storczyki. Te piękne, stylowe kwiaty, od wielu lat, zdobią wnętrza uczęszczanych przez nas pomieszczeń. Niesamowite kolory, które wpasowują się w każde miejsce, piękny wygląd i łatwość hodowli sprawiły, że orchidea jest dzisiaj jedną z najpopularniejszych roślin na świecie. Kwiaty te, można spotkać w niesamowitej palecie barw, od koloru czystości-białego, po kolory modne i eleganckie jak bordowy, granatowy lub czarny. Każdy człowiek, lubiący kwiaty, kocha storczyki za te wszystkie, wyżej wymienione atuty.

Hurtownia kwiatów pojedynczych, oraz dodatków sztucznych, prezentuje przepiękne storczyki wyrobowe! Produkt dostępny w cudownej palecie barw, różnych wielkościach i rodzajach. Wykonane z najwyżej jakości tworzyw sztucznych, wyglądają bardzo naturalnie i elegancko. Główki sprzedawane są na paczuszki zbiorcze (najmniej 12 szt) które chronią kwiatki przed zabrudzeniem :) Orchidea będzie się doskonale nadawać do różnych dekoracji kwiatowych, kompozycji, czy wystroju wnętrza. Oryginalny kształt i wygląd jaki zapewnia nam ten storczyk, został idealnie odwzorowany w naszych sztucznych kwiatkach.

Serdecznie zapraszamy na zakupy na naszej stronie internetowej lub do siedziby firmy na ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku !

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M!

Więcej