Storczyk (Orchidea)

Storczyki są wśród TOP3 najpopularniejszych aktualnie kwiatów sztucznych. Choć bez wątpienia prym wiodą orchidee na gałązkach (szczególnie te, które są wykonane z gumowych materiałów, dzięki czemu doskonale imitują naturalne rośliny), nie możemy zapominać o możliwościach, jakie niesie użycie storczyka wyrobowego - główki wieńcowej we współczesnej florystyce. Producenci starają się zaskakiwać nowymi spektakularnymi kolorami, spotkać można intensywne barwy: niebieski (royal blue), różowy (beauty), stonowane kolory: biele i ecru, a nawet czernie i szarości! Nowością jest wieńcowa orchidea wykonana z gumy, w odcieniach łaciatych ''a'la Milka"- kwiat dla odważnych i kreatywnych florystów! Myślę, że czas powiedzieć głośno, że storczyki lubią wszyscy, mali i duzi, jasnowłosi i ciemnowłosi, poniewaąż pasują WSZĘDZIE: do wnętrz barokowych i retro, loftowych, a nawet nowoczesnych.

Sztuczne storczyki - główki w różnych kolorach

Hurtownia kwiatów pojedynczych, oraz dodatków sztucznych, prezentuje przepiękne storczyki wyrobowe! Produkt dostępny w cudownej palecie barw, różnych wielkościach i rodzajach. Wykonane z najwyżej jakości tworzyw sztucznych, wyglądają bardzo naturalnie i elegancko. Główki sprzedawane są na paczuszki zbiorcze (najmniej 12 szt) które chronią kwiatki przed zabrudzeniem :) Orchidea będzie się doskonale nadawać do różnych dekoracji kwiatowych, kompozycji, czy wystroju wnętrza. Oryginalny kształt i wygląd jaki zapewnia nam ten storczyk, został idealnie odwzorowany w naszych sztucznych kwiatkach.

Serdecznie zapraszamy na zakupy na naszej stronie internetowej lub do siedziby firmy na ulicy Pattona 6 (wcześniej Kleeberga 18) w Białymstoku !

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M!