Upominki wielkanocne

Prezenty świąteczne: Wielkanoc

Wielkanocne upominki to jeden z miłych akcentów tego święta. Chcąc hurtowo kupić prezenty wielkanocne, gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Boże Narodzenie oraz Wielkanoc to najważniejsze święta w kalendarzu liturgicznym. Poza tym oba święta są czasem wyjątkowo rodzinnym oraz często urozmaiconym podarowaniem sobie prezentów przez najbliższych. Wraz ze zbliżającym się okresem wielkanocnym warto jest zakupić hurtowo upominki wielkanocne, by móc zapewnić swoim klientom dostęp do pożądanych towarów.

 

Prezenty świąteczne na Wielkanoc zasadniczo różnią się od tych podarowanych sobie na Boże Narodzenie. Jest to kwestia umowna, niemniej jednak Gwiazdka jest rzędem większych wydatków, a Wielkanoc jest lżejsza zarówno pod względem potraw świątecznych, jak i wydatków na prezenty. Dlatego też nasza internetowa hurtownia dekoracji i upominków oferuje Państwu produkty z kategorii wielkanocne upominki. Wielkanocny upominek, stroiki na wielkanoc, czy wieńce wielkanocne to coś co cieszy oko każdego.

 

Znajdują się tutaj pluszaki, dekoracje, pistolety na wodę idealne na Śmigus Dyngus oraz świece z motywem jajek wielkanocnych lub króliczków. W związku z szeroką ofertą naszej hurtowni online, jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie i swojej firmy.

Wyprzedaż!-25,3%
Papierowa kura
Papierowy ptaszek:

wykonany z papieru
żółto-biały
dziób i nóżki pomarańczowe
ręczna robota
lekki
estetyczny
oryginalny
dobrze wykonany
Cena hurtowa:
6,20 zł
Cena detaliczna:
8,06 zł
10,79 zł
ZAJĄCZEK LED (figurka ceramiczna)
Ceramiczna ozdoba wielkanocna z ledem i pomysł na stroik wiosenny prosto od PM-M! Hurtownia dekoracji wielkanocnych i importer stroików zaprasza do zakupów na stronie!

wymiary: 13,5x9 cm,
waga: 0.27 kg,
pakowanie: 1,
wykonany z ceramiki,
świecące oraz zmieniające kolor jajko (LED),
3 kolory,
zapakowane w tekturowe opakowanie,
cena: 8,49 zł/szt.
Cena hurtowa:
8,49 zł
Cena detaliczna:
11,04 zł
Figurka zająca
Figurka zająca:

wymiary: 15x10 cm
pakowanie: 1
wykonana z tworzywa sztucznego
figurka zajączka z napisem "LOVE" i "MISS" 
napis pełni funkcję skarbonki
ładnie zdobienia
solidna
oryginalna 
Cena hurtowa:
6,85 zł
Cena detaliczna:
8,91 zł