Palmy wielkanocne

Palmy wielkanocne hurtownia

Zapraszamy do kupna artykułów dekoracyjnych z wielkanocnej kategorii Palmy. Znajduje się tutaj hurtownia dekoracji palmowych, oraz palemki na wielkanoc, idealne na Niedzielę Palmową. Palmy wielkanocne hurtownia to coś dla każdego!

 

Niedziela Palmowa to dzień, która upamiętniać ma wjazd Jezusa do Jerozolimy, przepowiedziany już w proroctwach Starego Testamentu. Chrystus wjeżdżając na ośle przez bramy miasta, witany był z entuzjazmem. Ludzie zrywali liście palmowe, by machać nimi do Jezusa, który miał być oczekiwanym od stuleci Mesjaszem. Niedziela ta upamiętnia ten czas radości, który poprzedzał okrutną śmierć na krzyżu, która stanowi oś znaczeniową całej celebracji Wielkanocy.

 

Dziś na pamiątkę tego dnia, wierzący gromadzą się w kościołach wraz z własnymi palemkami. Palmy wielkanocne co prawda odbiegającymi od ówczesnych zerwanych w starożytności, niemniej jednak z tą samą symboliką. Współczesne palmy na Niedzielę Palmową są kolorowe, bogato zdobione suszem i kolorowaną roślinnością. Palmy wielkanocne sprzedaż hurt.

 

Nasza hurtownia artykułów dekoracyjnych oferuje różnorodne palmy wielkanocne hurt, które stanowią konieczny dodatek podczas celebracji Wielkiej Nocy. Palma wielkanocna występuje w różnych rozmiarach i wariantach i sprzedawane są hurtowo. Palmy wielkanocne cena, oraz jakość! Palma wielkanocna producent PM-M.

Palmy wielkanocne sklep internetowy

Zachęcamy do zakupów na stronie naszej internetowej hurtowni ozdób, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.  Palmy wielkanocne producent PM-M.

Palmy wielkanocne producent prezentuje wiele pięknych wzorów tych przepięknych drzewek! Posiadamy wiele różnych wielkości, ilości w jakich są pakowane, a także rodzajów. Piękne miksy kwiatów na gałązce palmy, doskonale na święta! Wszystkie nasze palmy są dodatkowo zawinięte w foliowe opakowanie, które chroni całość przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem. Palmy wielkanocne doskonale nadają się także jako kropidło. Wielkanocne palmy hurt sprzedajemy pakowanie zbiorczo, ale także pojedynczo. Jeżeli nie posiadacie działalności, nic straconego! Nasza strona pozwoli kupić towar detalicznie! Wszystkie palmy wielkanocne hurt wyglądają przepięknie. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej siedzibie lub na stronie internetowej. Oprócz wielkanocna palma producent, posiadamy także wiele innych produktów na każdą okazję. Wielkanocne dodatki, wielkanocne ozdoby, lub produkty bożonarodzeniowe, czy kwiaty sztuczne, to wszystko u nas!

Pakowanie: 1 szt
Wymiar: 80x11x11cm
Waga: 95g

Hurt: 17,20 zł

Sklep: 25,79 zł