dyski

Świeca dysk to oryginalna i stylowa dekoracja, która z pewnością przyciągnie uwagę w każdym pomieszczeniu. Zdobione świece dyski są niezwykle efektowne i tworzą piękne światło, dzięki swojej specyficznej formie.

Świece dyski dostępne są w różnych kolorach, co pozwala na łatwe dopasowanie do wystroju wnętrza. Z pewnością wyróżnią się wśród innych ozdób dzięki swojemu charakterystycznemu kształtowi. Również zapachowe świece dyski są niezwykle popularne, pozwalając na wprowadzenie do pomieszczenia przyjemnego zapachu.

Dyski świece to nie tylko estetyczna ozdoba, ale również źródło przyjemnego i relaksującego światła. Ich piękny wygląd sprawia, że z powodzeniem mogą pełnić funkcję dekoracyjną nie tylko podczas uroczystości, ale również na co dzień.

W ofercie dostępne są różne rodzaje zdobień, co pozwala na wybór odpowiedniego wariantu do konkretnych potrzeb. Wśród najczęściej wybieranych motywów są kwiaty, geometryczne kształty oraz ozdobne wzory.

Podsumowując, świeca dysk to wyjątkowa i oryginalna dekoracja, która doda elegancji i charakteru każdemu pomieszczeniu. Dostępne w różnych kolorach, zapachowe i zdobione świece dyski są idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie estetykę i wyjątkowość.

Pakowanie: 1szt.
Wymiary: 11,5x4cm.
Czas palenia ok.: 17,5h.
Waga: 350g.

Hurt: 24,96 zł

Sklep: 37,44 zł
Pakowanie: 1 szt
Wymiary opak: 15,5x16,5x6 cm
Waga: 570 g

Hurt: 24,90 zł

Sklep: 37,34 zł