Amarylis

Nazwa tej cudownej roślinki (Belladonna) pochodzi od imienia kobiety, którą nadał Karol Linneusz co oznacza piękną kobietę. Na szczycie lekko fioletowych łodyg, wyrastają piękne, pachnące okwiaty, tworzone przez 6 listków w dwóch okółkach. Kolor liści, jest zazwyczaj biały z różowymi niteczkami. Niekiedy można trafić na kwiaty różowe lub purpurowe. Jednak każdy z wyżej wymienionych kolorów jest prześliczny i wygląda zniewalająco. Kwiatki te doskonale nadają się na prezenty dla kobiet. niezwykły wygląd i zapach wystarczają by zadowolić oko każdej z kobiet :)

Sztuczne amarylisy

Hurtownia sztucznych kwiatów pojedynczych, oraz liści sztucznych prezentuje przepiękne Amarylisy wyrobowe. Zrobione dokładnie na wzór kwiatów żywych, nasze Amarylisy wyglądają identycznie! Mnóstwo kolorów, różne rodzaje użytego materiału, a także idealna cena stanowią produkt doskonały! :) W swoim asortymencie posiadamy również różnego rodzaju dodatki do kwiatów wyrobowych... takich jak: liście, łodygi stelaże czy dodatki. Amarylis będzie doskonałym kwiatem do kompozycji kwiatowych, oraz spasowany z łodygą, będzie kompletnym pomysłem na podarunek!

Z przyjemnością zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej, lub w siedzibie firmy przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiaty sztuczne PM-M :)