Naklejki i barwniki do jajek

Wielkanocne barwniki i naklejki hurt

Barwniki do jajek, czy naklejki, różnego rodzaju kolory zdobiące jajka, podczas świąt Wielkanocy. Internetowa Hurtownia prowadząca sprzedaż hurtową, wychodzi na przeciw wymaganiom i do państwa dyspozycji, wystawia na sprzedaż, uniwersalne, piękne, ozdoby na święta. Artykuły dekoracyjne, oraz dekoracje świąteczne stworzone z myślą o ludziach kochających ciepło, ceniących rodzinne więzi a także młodszych rówieśnikach, lubujących się w upiększaniu potraw.

W naszym asortymencie, posiadamy wiele różnych ciekawych dekoracji, o odmiennych wzorach, które po upiększeniu skorupki jajka, wyglądają wyjątkowo efektownie i przyjemnie. Barwniki i naklejki są sprzedawane pojedynczo, lub w kartonikach zbiorczych, zależnie od pakowania tj (10-25-50 szt). Zapakowane w zdobione, wysokiej jakości, tekturowe pudełko wyglądają bardzo elegancko. Jako sposób użycia zaleca się do 1/2 szklanki wrzącej wody wsypać barwnik z jednej saszetki hurt i dodać łyżeczkę octu. Dobrze umyte, ugotowane (najlepiej białe) i jeszcze gorące jajko włożyć do przygotowanego roztworu na kilka minut. Po wyjęciu osuszone jajko wypolerować miękką szmatką lub tłuszczem. Cały zabieg jest bardzo prosty i nie wymaga żadnego przeszkolenia, poradzą z nim sobie za równo dorośli jak i młodsi mieszkańcy domu. Barwnik do jajek, oraz naklejka, to idealna zabawa dla całej rodziny i celebrowanie Wielkanocy! Kalkomania na jajka wielkanocne to już tradycja!

Hurtownia ozdób świątecznych, oraz importer artykułów dekoracyjnych PM-M Białystok, to ponad dekada intensywnego handlu w dbałości o konsumenta. Precyzyjnie wybierany towar hurt, oraz szeroko gama produktów, od wielu lat zaspokajają nawet najbardziej wymagających odbiorców. Specjalizujemy się w ozdobach Wielkanocnych, aż po kwiaty sztuczne, serdecznie zapraszamy do zakupów.