Naklejki i barwniki do jajek

Wielkanocne barwniki do jajek i naklejki dekoracyjne

Zobacz naszą ofertę na barwniki do jajek, czy naklejki, różnego rodzaju kolory zdobiące jajka, podczas świąt Wielkanocy. Internetowa Hurtownia prowadząca sprzedaż hurtową, wychodzi na przeciw wymaganiom i do państwa dyspozycji, wystawia na sprzedaż, uniwersalne, piękne, ozdoby na święta Wielkanocne. Artykuły dekoracyjne, oraz dekoracje na Wielkanoc stworzone z myślą o ludziach kochających ciepło, ceniących rodzinne więzi a także młodszych rówieśnikach, lubujących się w upiększaniu potraw.

Zestawy do malowania pisanek

W naszym asortymencie, posiadamy wiele różnych ciekawych dekoracji, o odmiennych wzorach, które po upiększeniu skorupki jajka, wyglądają wyjątkowo efektownie i przyjemnie. Barwniki i naklejki są sprzedawane pojedynczo, lub w kartonikach zbiorczych, zależnie od pakowania tj (10-25-50 szt). Zapakowane w zdobione, wysokiej jakości, tekturowe pudełko wyglądają bardzo elegancko.

Jako sposób użycia zaleca się do 1/2 szklanki wrzącej wody wsypać barwnik z jednej saszetki hurt i dodać łyżeczkę octu. Dobrze umyte, ugotowane (najlepiej białe) i jeszcze gorące jajko włożyć do przygotowanego roztworu na kilka minut. Po wyjęciu osuszone jajko wypolerować miękką szmatką lub tłuszczem. Cały zabieg jest bardzo prosty i nie wymaga żadnego przeszkolenia, poradzą z nim sobie za równo dorośli jak i młodsi mieszkańcy domu. Barwnik do jajek, oraz naklejka, to idealna zabawa dla całej rodziny i celebrowanie Wielkanocy! Kalkomania na jajka wielkanocne to już tradycja!

Hurtownia ozdób oraz importer artykułów dekoracyjnych PM-M Białystok, to ponad dekada intensywnego handlu w dbałości o konsumenta. Precyzyjnie wybierany towar hurt, oraz szeroko gama produktów, od wielu lat zaspokajają nawet najbardziej wymagających odbiorców. Specjalizujemy się w ozdobach Wielkanocnych, aż po kwiaty sztuczne, serdecznie zapraszamy do zakupów.

Pakowanie: 10 szt/cena za opakowanie,
Wymiary opak: 11,5x11x4 cm,
Waga opak: 80 g

Hurt: 9,20 zł

Sklep: 13,34 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie:25 zestawów w opakowaniu zbiorczym w 2 wariantach (12+13)./ cena za opak. zbiorcze.
Wymiar opak: 11,5x15,5x11,5 cm
Waga: 570g
Zestawy naklejek maskujących i 5 barwników do jaj.

Hurt: 67,50 zł

Sklep: 97,88 zł