Naklejki i barwniki do jajek

Wielkanocne barwniki i naklejki hurt

Barwniki do jajek, czy naklejki, różnego rodzaju kolory zdobiące jajka, podczas świąt Wielkanocy. Internetowa Hurtownia prowadząca sprzedaż hurtową, wychodzi na przeciw wymaganiom i do państwa dyspozycji, wystawia na sprzedaż, uniwersalne, piękne, ozdoby na święta. Artykuły dekoracyjne, oraz dekoracje świąteczne stworzone z myślą o ludziach kochających ciepło, ceniących rodzinne więzi a także młodszych rówieśnikach, lubujących się w upiększaniu potraw.

W naszym asortymencie, posiadamy wiele różnych ciekawych dekoracji, o odmiennych wzorach, które po upiększeniu skorupki jajka, wyglądają wyjątkowo efektownie i przyjemnie. Barwniki i naklejki są sprzedawane pojedynczo, lub w kartonikach zbiorczych, zależnie od pakowania tj (10-25-50 szt). Zapakowane w zdobione, wysokiej jakości, tekturowe pudełko wyglądają bardzo elegancko. Jako sposób użycia zaleca się do 1/2 szklanki wrzącej wody wsypać barwnik z jednej saszetki hurt i dodać łyżeczkę octu. Dobrze umyte, ugotowane (najlepiej białe) i jeszcze gorące jajko włożyć do przygotowanego roztworu na kilka minut. Po wyjęciu osuszone jajko wypolerować miękką szmatką lub tłuszczem. Cały zabieg jest bardzo prosty i nie wymaga żadnego przeszkolenia, poradzą z nim sobie za równo dorośli jak i młodsi mieszkańcy domu. Barwnik do jajek, oraz naklejka, to idealna zabawa dla całej rodziny i celebrowanie Wielkanocy! Kalkomania na jajka wielkanocne to już tradycja!

Hurtownia ozdób świątecznych, oraz importer artykułów dekoracyjnych PM-M Białystok, to ponad dekada intensywnego handlu w dbałości o konsumenta. Precyzyjnie wybierany towar hurt, oraz szeroko gama produktów, od wielu lat zaspokajają nawet najbardziej wymagających odbiorców. Specjalizujemy się w ozdobach Wielkanocnych, aż po kwiaty sztuczne, serdecznie zapraszamy do zakupów.

Tw.sztuczne kraszanki+barwniki
Pakowanie: 25 zestawów w opakowaniu zbiorczym w 2 wariantach (12+13)/ cena za opakowanie zbiorcze
Wymiar: 15x11x11 cm
Waga: 515g
Zestawy białych naklejek z kwiatowymi motywami w stylu ludowym i 3 barwników do jaj. 

Hurt: 59,90 zł

Sklep: 95,84 zł
Tw.sztuczne koszulki na jajka a/12 50szt
Pakowanie: 50szt kopert/ cena za opak
Wymiary: 13x8,5x14cm
Waga:690g
W kopercie znajduje się 12 koszulek. W opakowaniu zbiorczym kopert jest 50 w 5 różnych stylach.

Hurt: 96,50 zł

Sklep: 154,40 zł
Wielkanocne dekoracje na pisanki
Pakowanie: 50szt/ cena za opakowanie zbiorcze. 
Wymiary: 5,5x10x19 cm
Waga: 230g
Zestaw to 6 sztuk. W opakowaniu zbiorczym zestawów jest 50 w 5 różnych stylach.

Hurt: 57,70 zł

Sklep: 92,32 zł
Naklejki na jajka (10szt.)
Pakowanie: 50 sztuk/Cena za opak
Wymiar opak: 15x11x11 cm
Waga opak: 730g 
Naklejki jajcarze (śmieszne wzory!) Zestaw to 6 sztuk. W opakowaniu zbiorczym zestawów jest 50 w 5 różnych stylach. 

Hurt: 96,50 zł

Sklep: 154,40 zł