Naklejki i barwniki do jajek

Wielkanocne barwniki do jajek i naklejki dekoracyjne

Zobacz naszą ofertę na barwniki do jajek, czy naklejki, różnego rodzaju kolory zdobiące jajka, podczas świąt Wielkanocy. Internetowa Hurtownia prowadząca sprzedaż hurtową, wychodzi na przeciw wymaganiom i do państwa dyspozycji, wystawia na sprzedaż, uniwersalne, piękne, ozdoby na święta Wielkanocne. Artykuły dekoracyjne, oraz dekoracje na Wielkanoc stworzone z myślą o ludziach kochających ciepło, ceniących rodzinne więzi a także młodszych rówieśnikach, lubujących się w upiększaniu potraw.

Zestawy do malowania pisanek

W naszym asortymencie, posiadamy wiele różnych ciekawych dekoracji, o odmiennych wzorach, które po upiększeniu skorupki jajka, wyglądają wyjątkowo efektownie i przyjemnie. Barwniki i naklejki są sprzedawane pojedynczo, lub w kartonikach zbiorczych, zależnie od pakowania tj (10-25-50 szt). Zapakowane w zdobione, wysokiej jakości, tekturowe pudełko wyglądają bardzo elegancko.

Jako sposób użycia zaleca się do 1/2 szklanki wrzącej wody wsypać barwnik z jednej saszetki hurt i dodać łyżeczkę octu. Dobrze umyte, ugotowane (najlepiej białe) i jeszcze gorące jajko włożyć do przygotowanego roztworu na kilka minut. Po wyjęciu osuszone jajko wypolerować miękką szmatką lub tłuszczem. Cały zabieg jest bardzo prosty i nie wymaga żadnego przeszkolenia, poradzą z nim sobie za równo dorośli jak i młodsi mieszkańcy domu. Barwnik do jajek, oraz naklejka, to idealna zabawa dla całej rodziny i celebrowanie Wielkanocy! Kalkomania na jajka wielkanocne to już tradycja!

Hurtownia ozdób oraz importer artykułów dekoracyjnych PM-M Białystok, to ponad dekada intensywnego handlu w dbałości o konsumenta. Precyzyjnie wybierany towar hurt, oraz szeroko gama produktów, od wielu lat zaspokajają nawet najbardziej wymagających odbiorców. Specjalizujemy się w ozdobach Wielkanocnych, aż po kwiaty sztuczne, serdecznie zapraszamy do zakupów.

Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 30szt/cena za opakowanie
Wymiary jajka: 6cm
Waga: 185g

Hurt: 42,99 zł

Sklep: 64,48 zł
Pakowanie: 1szt
Zestaw 5 barwników + rękawiczki
Waga: 37g

Hurt: 5,12 zł

Sklep: 7,68 zł
Zestawy białych naklejek z kwiatowymi motywami w stylu ludowym i 3 barwników do jaj.

Hurt: 3,99 zł

Sklep: 5,98 zł
Pakowanie: 50szt/ cena za szt
Wymiary: 5,5x10x19 cm
Waga: 230g

Hurt: 1,89 zł

Sklep: 2,84 zł
Pakowanie: 25 szt (Zestaw 5 barwników do jaj + naklejki maskujące 1 kpl)
Wymiar opak: 11,5x15,5x11,5 cm
Waga: 570g

Hurt: 3,75 zł

Sklep: 5,63 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 50szt kopert/ cena za opak
Wymiary: 13x8,5x14cm
Waga:690g
W kopercie znajduje się 12 koszulek. W opakowaniu zbiorczym kopert jest 50 w 5 różnych stylach.

Hurt: 125,00 zł

Sklep: 187,51 zł