Koszt dostawy i czas realizacji

 Proces pakowania i dostawa

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia z zatwierdzonym statusem płatności oraz zamówienia ''za pobraniem'' oraz ''zapłać z paynow.pl'' wysyłane były w przeciągu 24 godzin od momentu akceptacji zamówienia przez system (w dniu potwierdzenia zamówienia lub w dniu następnym). Maksymalny czas realizacji zamówienia to 4 dni robocze.


Koszt dostawy obejmuje koszty pakowania i niezbędne wypełniacze zużyte do starannego spakowania zamówionych produktów. Koszt dostawy dla paczek do 30 kg wyliczany jest od wagi zamówienia (obliczana jest ewentualna liczba paczek).

paczka2.png

Paczki zapakowane w naszej hurtowni spakowane są w karton (prostopadłościan), owijane są folią czarną stretch i posiadają naklejoną żółtą taśmę firmową – podczas dostawy prosimy o zwrócenie uwagi czy folia i taśma nie są uszkodzone.

Przesyłki krajowe

polska_paczki.png

Przesyłki  na terenie Polski dostarcza:

  • Paczki - Firma kurierska DPD – przy zamówieniach o łącznej wadze 1 paczki nie przekraczającej 30 kg (możliwa wysyłka kilku paczek w jednej przesyłce),
   • Przedpłata -> 20 zł brutto,
   • "za pobraniem" -> 26 zł brutto
  •  Palety do 350 kg - Przedsiębiorstwo transportowe Raben przy zamówieniach o łącznych gabarytach nie większych niż 1m3
   • 1 paleta- Przedpłata 150 zł brutto,
   • 1 paleta- za pobraniem" 185 zł brutto,
   • 1/2 palety- przedpłata 100 zł brutto,
   • 1/2 palety - za pobraniem 135 zł brutto.
   • (UWAGA! Produkty z kategorii: znicze (zalewane, z wkładkami) wysyłamy wyłącznie paletami)
  • Przy zamówieniu o wartości wyższej niż 3000 zł brutto koszty przesyłki na terenie Polski pokrywa PM-M.

Przesyłki europejskie

Szanowni Państwo! Prowadzimy sprzedaż wewnątrzwspólnotową dla przedsiębiorców z Unii Europejskiej w cenach netto (bez podatku VAT). Jeżeli posiadacie Państwo VAT id. umożliwiający zakupy w cenach netto w UE (można sprawdzić tutaj: http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/vieshome.do?locale=pl) zostanie Państwu wystawiona wewnątrzwspólnotowa faktura 0% VAT.

Realizujemy dostawy paczek na terenie Unii Europejskiej wyłącznie po otrzymaniu przedpłaty PAYNOW (karty kredytowe VISA/Mastercard) lub przelewu bankowego na konto PM-M (PLN, EURO lub USD). Jeżeli kontrahent posiada numer VAT UE spoza Polski (można sprawdzić na : http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/ ) wystawiamy faktury WDT – Wewnątrzwspólnotowej Dostawy Towaru z 0% stawką podatku VAT. Paczki międzynarodowe o wadze do 31,5 kg firmą kurierską DPD  według poniższego cennika:

Kraj Koszt międzynarodowej paczki do 31,5 kg brutto DPD*
Czechy, Litwa, Łotwa, Słowacja, Węgry, Niemcy 54
Austria, Belgia, Dania, Estonia, Holandia, Luksemburg 80
Francja, Słowenia 100
Finlandia, Hiszpania, Rumunia, Szwecja, Irlandia 134
Bułgaria, Chorwacja, Portugalia, Włochy 164
Bośnia i Hercegowina, Grecja, Lichtenstein, Norwegia, Serbia 250

* Firma kurierska DPD posiada wzór na wolumetryczne obliczenie wagi, nawet jeśli Państwa paczka waży mniej niż 31,5 kg, ale jeśli przekroczy wymiarami wagi wolumetryczne zobowiązani jesteśmy naliczyć kolejne paczki.

.

 Dostawa palet na teren krajów bałtyckich: LITWA, ŁOTWA, ESTONIA

Co więcej na terenie Litwy, Łotwy i Estonii istnieje możliwość wysyłek palet przez przedsiębiorstwo transportowe PHU ALKAR – koszt 1 palety waha się od 60 EURO netto do 80 EURO netto – ustalany jest indywidualnie telefonicznie lub e-mailowo w zależności od odległości miasta dostawy kupującego. Zapraszamy do kontaktu

.