O nas

Kategorie

 Proces pakowania i dostawa

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia z zatwierdzonym statusem płatności oraz zamówienia ''za pobraniem'' oraz ''przedpłata TPAY.COM''  lub "przedpłata PayByNet.pl"  wysyłane były w przeciągu 24 godzin od momentu akceptacji zamówienia przez system (w dniu potwierdzenia zamówienia lub w dniu następnym). Maksymalny czas realizacji zamówienia to 4 dni robocze.


Koszt dostawy obejmuje koszty pakowania i niezbędne wypełniacze zużyte do starannego spakowania zamówionych produktów. Koszt dostawy dla paczek do 30 kg wyliczany jest od wagi zamówienia (obliczana jest ewentualna liczba paczek).

Paczki zapakowane w naszej hurtowni spakowane są w karton (prostopadłościan), owijane są folią czarną stretch i posiadają naklejoną żółtą taśmę firmową – podczas dostawy prosimy o zwrócenie uwagi czy folia i taśma nie są uszkodzone.

Przesyłki krajowe

Przesyłki  na terenie Polski dostarcza:

  •  Paczki - Firma kurierska GEIS – przy zamówieniach o łącznej wadze 1 paczki nie przekraczającej 30 kg (możliwa wysyłka kilku paczek w jednej przesyłce),
   • Przedpłata -> 14 zł brutto,
   • "za pobraniem" -> 20 zł brutto
  •  Palety do 350 kg - Przedsiębiorstwo transportowe PEKAES przy zamówieniach o łącznych gabarytach nie większych niż 1m3
   • Przedpłata 120 zł brutto
   • "za pobraniem" 145 zł brutto
   • 1/2 palety EURO 50 zł brutto (UWAGA! Produkty z kategorii: zniczne (zalewane, z wkładkami) wysyłamy wyłącznie paletami)
  • Przy zamówieniu o wartości wyższej niż 5000 zł netto koszty przesyłki na terenie Polski pokrywa PM-M.

Przesyłki europejskie

Szanowni Państwo! Prowadzimy sprzedaż wewnątrzwspólnotową dla przedsiębiorców z Unii Europejskiej w cenach netto (bez podatku VAT). Jeżeli posiadacie Państwo VAT id. umożliwiający zakupy w cenach netto w UE (można sprawdzić tutaj: http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/vieshome.do?locale=pl) zostanie Państwu wystawiona wewnątrzwspólnotowa faktura 0% VAT.

Realizujemy dostawy paczek na terenie Unii Europejskiej wyłącznie po otrzymaniu przedpłaty TPAY.COM lub PayByNet.pl (karty kredytowe VISA/Mastercard) lub przelewu bankowego na konto PM-M (PLN, EURO lub USD). Jeżeli kontrahent posiada numer VAT UE spoza Polski (można sprawdzić na : http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/ ) wystawiamy faktury WDT – Wewnątrzwspólnotowej Dostawy Towaru z 0% stawką podatku VAT. Paczki międzynarodowe o wadze do 31,5 kg firmą kurierską DPD  według poniższego cennika:

KrajKoszt międzynarodowej paczki do 31,5 kg brutto DPD
Słowacja, Czechy72
Niemcy, Dania, Belgia, Litwa82
Łotwa, Holandia, Luksemburg85
Estonia88
Węgry, Francja95
Włochy102
Słowenia110
Szwecja112
Wielka Brytania, Irlandia Północna125
Hiszpania, Finlandia128
Irlandia135
Rumunia, Portugalia137

Bułgaria

150
Grecja181

.

 Dostawa palet na teren krajów bałtyckich: LITWA, ŁOTWA, ESTONIA

Co więcej na terenie Litwy, Łotwy i Estonii istnieje możliwość wysyłek palet przez przedsiębiorstwo transportowe PHU ALKAR – koszt 1 palety waha się od 60 EURO netto do 80 EURO netto – ustalany jest indywidualnie telefonicznie lub e-mailowo w zależności od odległości miasta dostawy kupującego. Zapraszamy do kontaktu

.