Wielkanocne kartki i opakowania na prezenty

Artykuły na święta: kartka wielkanocna, opakowanie prezentowe

Wielkanocne kartki świąteczne oraz opakowania prezentowe to jedne z wielu produktów dedykowanych okresowi świąt Wielkiej Nocy. Hurt import na naszej stronie!

Wielkanoc poza mistyczną celebracją znaczeń wypełniona jest również czasem spędzanym z rodziną oraz wręczaniem sobie drobnych podarunków. Aby umożliwić wręczenie upominku wielkanocnego naszym najbliższym, potrzebujemy zaopatrzyć się w odpowiednie opakowania prezentowe. Te dostępne są na stronie naszego importera wielkanocnych artykułów dekoracyjnych.

Nie zawsze jednak do śniadania wielkanocnego zasiadamy z całą rodziną. Czasami bliskie nam osoby mieszkają wiele kilometrów od nas lub po prostu w tym roku spędzają te święta w mniejszym gronie. Aby pamiętać o wszystkich w tym czasie, warto jest zaopatrzyć się w komplet okolicznościowych kartek wielkanocnych. Te również odnajdą Państwo w asortymencie naszej hurtowni internetowej.

Zakupy na stronie naszej hurtowni online to szeroki asortyment, rozsądne ceny, różnorodność produktów, fachowa obsługa i zadowolenie klienta. Jeśli szukają Państwo artykułów dekoracyjnych na nadchodzące święta Wielkiej Nocy, na pewno znajdą Państwo na naszej stronie coś dla siebie.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami wielkanocnymi z naszej hurtowej oferty!

Koszyczek prezentowy HY3441
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie:10szt/ cena za sztukę.
Wymiary: 5,5x6cm.
Waga 13g.

Hurt: 3,41 zł

Sklep: 4,94 zł