Wielkanocne kartki i opakowania na prezenty

Artykuły na święta: kartka wielkanocna, opakowanie prezentowe

Wielkanocne kartki świąteczne oraz opakowania prezentowe to jedne z wielu produktów dedykowanych okresowi świąt Wielkiej Nocy. Hurt import na naszej stronie!

Wielkanoc poza mistyczną celebracją znaczeń wypełniona jest również czasem spędzanym z rodziną oraz wręczaniem sobie drobnych podarunków. Aby umożliwić wręczenie upominku wielkanocnego naszym najbliższym, potrzebujemy zaopatrzyć się w odpowiednie opakowania prezentowe. Te dostępne są na stronie naszego importera wielkanocnych artykułów dekoracyjnych.

Nie zawsze jednak do śniadania wielkanocnego zasiadamy z całą rodziną. Czasami bliskie nam osoby mieszkają wiele kilometrów od nas lub po prostu w tym roku spędzają te święta w mniejszym gronie. Aby pamiętać o wszystkich w tym czasie, warto jest zaopatrzyć się w komplet okolicznościowych kartek wielkanocnych. Te również odnajdą Państwo w asortymencie naszej hurtowni internetowej.

Zakupy na stronie naszej hurtowni online to szeroki asortyment, rozsądne ceny, różnorodność produktów, fachowa obsługa i zadowolenie klienta. Jeśli szukają Państwo artykułów dekoracyjnych na nadchodzące święta Wielkiej Nocy, na pewno znajdą Państwo na naszej stronie coś dla siebie.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami wielkanocnymi z naszej hurtowej oferty!

Torebka papierowa
CENA ZA SZTUKĘ! MINIMALNA ILOŚĆ ZAKUPU - 12 SZTUK!

wymiary: 34x25 cm
pakowanie: 12
wykonana ze sztywnego papieru 
pakowna
ciekawa szata graficzna 
wytrzymały uchwyt
Cena hurtowa:
1,00 zł
Cena detaliczna:
1,30 zł
Wyprzedaż!-33,56%
TOREBKA PREZENTOWA WIELKANOCNA (papierowa-laminowana)
Papierowa torba prezentowa na Wielkanoc prosto od PM-M! Hurtownia opakowań prezentowych i importer upominków zachęca do zakupów świątecznych na naszej stronie.

wymiar: 41x32x9 cm,
waga: 0.076 kg,
pakowanie: 12,
wykonana ze sztywnego papieru,
pakowna,
szata graficzna z motywami świątecznymi,
3 wzory,
wytrzymały uchwyt (sznureczek),
cena: 1,49 zł/szt.
Cena hurtowa:
0,99 zł
Cena detaliczna:
1,29 zł
1,94 zł