Wielkanocne kartki i opakowania na prezenty

Kartki Wielkanocne i opakowanie prezentowe

Wielkanocne kartki świąteczne oraz opakowania prezentowe na Wielkanoc to jedne z wielu produktów dedykowanych okresowi świąt Wielkiej Nocy. Hurt import na naszej stronie!

Wielkanoc poza mistyczną celebracją znaczeń wypełniona jest również czasem spędzanym z rodziną oraz wręczaniem sobie drobnych podarunków. Aby umożliwić wręczenie upominku wielkanocnego naszym najbliższym, potrzebujemy zaopatrzyć się w odpowiednie opakowania prezentowe z motywem Wielkanocnym. Te dostępne są na stronie naszego importera wielkanocnych artykułów dekoracyjnych.

Nie zawsze jednak do śniadania wielkanocnego zasiadamy z całą rodziną. Czasami bliskie nam osoby mieszkają wiele kilometrów od nas lub po prostu w tym roku spędzają te święta w mniejszym gronie. Aby pamiętać o wszystkich w tym czasie, warto jest zaopatrzyć się w komplet okolicznościowych kartek wielkanocnych. Te również odnajdą Państwo w asortymencie naszej hurtowni internetowej.

Zakupy na stronie naszej hurtowni online to szeroki asortyment, rozsądne ceny, różnorodność produktów, fachowa obsługa i zadowolenie klienta. Jeśli szukają Państwo artykułów dekoracyjnych na nadchodzące święta Wielkiej Nocy, na pewno znajdą Państwo na naszej stronie coś dla siebie.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami wielkanocnymi z naszej hurtowej oferty!

Pakowanie:1szt
Wymiary: 13,5x13cm
Materiał beton dekoracyjny
Wykończenie matowe
Waga: 1000g
Uwaga! Ten produkt wysyłamy tylko paletami!
Koszt dostawy: już od 100 zł brutto paleta do 100 kg

Hurt: 19,40 zł

Sklep: 29,10 zł