Storczyk, orchidea

Wybrana kategoria : Storczyk, orchidea
Storczyk, orchidea

Sztuczny storczyk- internetowa hurtownia z gałązkami orchidei

Orchidea na parapecie

Gdybyśmy zrobili ankietę o tytule ,,jakie kwiaty sztuczne są najpopularniejsze w salonach fryzjerskich i mieszkalnych?", wiemy, że najpopularniejszą odpowiedzią byłyby STORCZYKI własnie :)! Te piękne, stylowe kwiaty, od wielu lat, zdobią wnętrza uczęszczanych p...

Sztuczny storczyk- internetowa hurtownia z gałązkami orchidei

Orchidea na parapecie

Gdybyśmy zrobili ankietę o tytule ,,jakie kwiaty sztuczne są najpopularniejsze w salonach fryzjerskich i mieszkalnych?", wiemy, że najpopularniejszą odpowiedzią byłyby STORCZYKI własnie :)! Te piękne, stylowe kwiaty, od wielu lat, zdobią wnętrza uczęszczanych przez nas pomieszczeń. Niesamowite kolory, które wpasowują się w każde miejsce, piękny wygląd i łatwość hodowli sprawiły, że orchidea jest dzisiaj jedną z najpopularniej uprawnianych i hodowanych roślin na świecie. Kwiaty te, można spotkać w niesamowitej palecie barw, od koloru czystości-białego, po kolory modne i eleganckie jak bordowy, granatowy lub czarny. Każdy człowiek, lubiący kwiaty, kocha storczyki za te wszystkie, wyżej wymienione atuty.Hurtownia kwiatów pojedynczych, oraz dodatków sztucznych, prezentuje przepiękne storczyki sztuczne pojedyncze! Produkt dostępny w cudownej palecie barw, różnych wielkościach i rodzajach. Wykonane z najwyżej jakości tworzyw sztucznych, wyglądają bardzo naturalnie i elegancko.  Orchidea będzie się doskonale nadawać do różnych dekoracji kwiatowych, kompozycji czy wystroju wnętrza. Oryginalny kształt i wygląd jaki zapewnia nam ten storczyk, został idealnie odwzorowany w naszych sztucznych kwiatkach.

Sztuczne storczyki gałązkiA może by tak sztuczne storczyki?

Storczyki jako rośliny hodowlane bywają dość kapryśne (o czym doskonale zdają sobie sprawę wszyscy posiadacze tych kwiatków). Poza wymogami dotyczącymi odpowiedniego poziomu nasłonecznienia – naprawdę na nie każdym parapecie orchidea rozkwitnie i długo utrzyma swój kwiatostan ciesząc nasze oko – roślinka ta wymaga regularnego, wieloskładnikowego nawożenia. Rozwiązaniem na kłopoty z żywym kwiatem są gałązki sztucznych orchidei. Sztuczny storczyk w doniczce doskonale imituje prawdziwą roślinę, nawet doświadczeni floryści miewają problemy z określeniem gatunku roślinki – dopiero organoleptyczne badanie dotykiem pozwala rozwiać wątpliwości. Napisać powinnam pozwalało, ponieważ fabrykanci produkujący sztuczne storczyki poszli za ciosem i coraz częściej rezygnują z używania satyny i materiałów satyno-podobnych do produkcji główek kwiatowych, na rzecz zastosowania materiałów z naturalnej i syntetycznej gumy i kauczuku. Gumowe storczyki sztuczne posiadają zdecydowanie bardziej żywe (energetyczne) kolory, nich ich satynowe ’’kopie”, a grubość samej gumy, jako materiału pozwala na zastosowanie efektów 3D – naniesienie matrycą realnych żłobień i żyłek, które występują na powierzchni prawdziwej orchidei. 

Sztuczne gałązki storczyka

Storczyk w doniczce- nie tylko na parapecie         

Storczyki sztuczne, w przeciwieństwie do prawdziwych roślinek zasiedlić i upiększyć mogą nie tylko południowe, słoneczne parapety, a każde miejsce! Naturalna kompozycja nie poradziłaby sobie w przeciętnej łazience- brak wysokiego nasłonecznienia, wysoka wilgotność (duże wahania higrometryczne kilkukrotnie w ciągu doby) uniemożliwia hodowlę storczyków. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby storczyk w doniczce cieszył oko w naszych łazienkach! W hurtowni PM-M dostępne są wszystkie akcesoria i materiały: doniczki, specjalne przeźroczyste doniczki na orchideę, florystyczne gąbki do pracy na sucho i na mokro, aż po najważniejsze: gałązki sztucznych storczyków oraz gumowe lub piankowe liście orchidei. Storczyki kwiaty o niezwykłych właściwościach wizualnych, a szczególnie kompozycje kwiatowe wykonane ze storczyków w doniczkach zasiedlić mogą także nasze minimalistyczne tarasy, kuchnie, a nawet sypialnie. Uwielbiamy oglądać prace uzdolnionych florystów, którzy niczym za dotknięciem magicznej różdżki wyczarowują prawdziwe cieszące oko cuda z orchidei.

 

Serdecznie zapraszamy na zakupy na naszej stronie internetowej lub do siedziby firmy na ulicy Pattona 6 w Białymstoku !Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M!

 

Sztuczne storczyki gałązka, ale i wszystkie kwiaty sztuczne takie jak hortensja, tulipan, krokus, magnolia, amarylis, bratek, margarytka, kalia, kamelia, dalia, gerbera, hibiskus, hortensja, chryzantema, mieczyk, storczyk czy begonia i wiele wiele innych w bukietach czy wyrobowe dostępne u nas! Wszystkie sztuczne gałązki storczyka, są dodatkowo zapakowane w kartoniki zbiorcze, albo folie, które zabezpieczają cały produkt przed zabrudzeniem, czy uszkodzeniem.

Sztuczne gałązki storczyków, to produkt na każdą okoliczność! Doskonale sprawdzą się jako kwiat wręczony ukochanej osobie, a piękny bukiet oprócz miłosnych akcentów, także pięknie ozdobi nasze mieszkanie. Postawiony w doniczce lub osłonce wygląda jak żywy!Storczyki sztuczne pojedyncze dostępne w naszej firmie dzielą się na welurowe, materiałowe albo gumowe. Każda z takich roślina cudowny wygląd, który w połączeniu z naszymi łodygami, drutami albo stelażami będzie wyglądała niesamowicie. Warto dodać, że sztuczne storczyki do wazonu, wyglądają też jak żywe zamocowane w szablonach lub różnego rodzaju ozdobach, zawsze zwracają na siebie uwagę.

Dekorowania sal weselnych czy kościołów buduje piękne kreacje minimalnym kosztem i wysiłkiem. Niewątpliwe trzon naszych kwiatów sztucznych stanowią sztuczne storczyki silikonowe gałązki, które pasują do wszystkiego i z wszystkim co posiadacie w domu czy innym miejscu! Dostępne w wielkiej gamie kolorystycznej, przypadną do gustu każdemu!Posiadamy bardzo zróżnicowany towar jeśli chodzi o wszystkie działy naszej hurtownia storczyków.

Znajduje się u nas niemal każdy kwiat kojarzący się się z dekoracją, ozdobami stylem i klasą. Hurtownia storczyki sztuczne pojedyncze, a także importer wszelakich dodatków do kwiatów i nie tylko to prawie dwie dekady na krajowym rynku w trosce o dbałość i zadowolenie naszego klienta. Gorąco zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej, która niedawno została właśnie przebudowana i jest jeszcze bardziej spersonalizowana. Dzięki naszej pracy i chęcią oddania w Państwa ręce niesamowitej witryny, macie Państwo teraz jeszcze łatwiejszy interfejs i prostsze zakupy. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie foto, który co do jednego oddaje jakość prezentowanych przez nas towarów. Kolory które posiadają nasze storczyki hurt otrzymujecie w dokładnie w takim samym jak na zdjęciach kolorze. Oprócz sztuczne kwiaty storczyki jak żywe, mamy także bardzo dużo świec zdobionych ręcznie i artykułów dekoracyjnych. Stawiamy również na stałą współpracę z naszymi klientami, co owocuje wieloletnią i obustronną współpracą. Jednak nie zamykamy się tylko na jednej dziedzinie. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną w zakresie online. Stawiamy na jakość i szybkość naszej wysyłki, a także jej realizację i dokładne zapakowanie. Wszystkie produkty muszą trafić do klienta jak najszybciej. Etapy są dokładnie przemyślane przez sztab logistyczny, aby towar, który trafi w Państwa ręce był w idealnym stanie.

Zapraszamy również do naszej firmy, która znajduje się na  ulicy gen Smitha Pattona 6 w Białymstoku.

Więcej