Storczyk, orchidea

Wybrana kategoria : Storczyk, orchidea
Storczyk, orchidea

Sztuczny storczyk- internetowa hurtownia z gałązkami orchidei

Orchidea na parapecie

Gdybyśmy zrobili ankietę o tytule ,,jakie kwiaty sztuczne są najpopularniejsze w salonach fryzjerskich i mieszkalnych?", wiemy, że najpopularniejszą odpowiedzią byłyby STORCZYKI własnie :)! Te piękne, stylowe kwiaty, od wielu lat, zdobią wnętrza uczęszczanych p...

Sztuczny storczyk- internetowa hurtownia z gałązkami orchidei

Orchidea na parapecie

Gdybyśmy zrobili ankietę o tytule ,,jakie kwiaty sztuczne są najpopularniejsze w salonach fryzjerskich i mieszkalnych?", wiemy, że najpopularniejszą odpowiedzią byłyby STORCZYKI własnie :)! Te piękne, stylowe kwiaty, od wielu lat, zdobią wnętrza uczęszczanych przez nas pomieszczeń. Niesamowite kolory, które wpasowują się w każde miejsce, piękny wygląd i łatwość hodowli sprawiły, że orchidea jest dzisiaj jedną z najpopularniej uprawnianych i hodowanych roślin na świecie. Kwiaty te, można spotkać w niesamowitej palecie barw, od koloru czystości-białego, po kolory modne i eleganckie jak bordowy, granatowy lub czarny. Każdy człowiek, lubiący kwiaty, kocha storczyki za te wszystkie, wyżej wymienione atuty.Hurtownia kwiatów pojedynczych, oraz dodatków sztucznych, prezentuje przepiękne storczyki sztuczne pojedyncze! Produkt dostępny w cudownej palecie barw, różnych wielkościach i rodzajach. Wykonane z najwyżej jakości tworzyw sztucznych, wyglądają bardzo naturalnie i elegancko.  Orchidea będzie się doskonale nadawać do różnych dekoracji kwiatowych, kompozycji czy wystroju wnętrza. Oryginalny kształt i wygląd jaki zapewnia nam ten storczyk, został idealnie odwzorowany w naszych sztucznych kwiatkach.A może by tak sztuczne storczyki?

Storczyki jako rośliny hodowlane bywają dość kapryśne (o czym doskonale zdają sobie sprawę wszyscy posiadacze tych kwiatków). Poza wymogami dotyczącymi odpowiedniego poziomu nasłonecznienia – naprawdę na nie każdym parapecie orchidea rozkwitnie i długo utrzyma swój kwiatostan ciesząc nasze oko – roślinka ta wymaga regularnego, wieloskładnikowego nawożenia. Rozwiązaniem na kłopoty z żywym kwiatem są gałązki sztucznych orchidei. Sztuczny storczyk w doniczce doskonale imituje prawdziwą roślinę, nawet doświadczeni floryści miewają problemy z określeniem gatunku roślinki – dopiero organoleptyczne badanie dotykiem pozwala rozwiać wątpliwości. Napisać powinnam pozwalało, ponieważ fabrykanci produkujący sztuczne storczyki poszli za ciosem i coraz częściej rezygnują z używania satyny i materiałów satyno-podobnych do produkcji główek kwiatowych, na rzecz zastosowania materiałów z naturalnej i syntetycznej gumy i kauczuku. Gumowe storczyki sztuczne posiadają zdecydowanie bardziej żywe (energetyczne) kolory, nich ich satynowe ’’kopie”, a grubość samej gumy, jako materiału pozwala na zastosowanie efektów 3D – naniesienie matrycą realnych żłobień i żyłek, które występują na powierzchni prawdziwej orchidei. 

Storczyk w doniczce- nie tylko na parapecie         

Storczyki sztuczne, w przeciwieństwie do prawdziwych roślinek zasiedlić i upiększyć mogą nie tylko południowe, słoneczne parapety, a każde miejsce! Naturalna kompozycja nie poradziłaby sobie w przeciętnej łazience- brak wysokiego nasłonecznienia, wysoka wilgotność (duże wahania higrometryczne kilkukrotnie w ciągu doby) uniemożliwia hodowlę storczyków. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby storczyk w doniczce cieszył oko w naszych łazienkach! W hurtowni PM-M dostępne są wszystkie akcesoria i materiały: doniczki, specjalne przeźroczyste doniczki na orchideę, florystyczne gąbki do pracy na sucho i na mokro, aż po najważniejsze: gałązki sztucznych storczyków oraz gumowe lub piankowe liście orchidei. Storczyki kwiaty o niezwykłych właściwościach wizualnych, a szczególnie kompozycje kwiatowe wykonane ze storczyków w doniczkach zasiedlić mogą także nasze minimalistyczne tarasy, kuchnie, a nawet sypialnie. Uwielbiamy oglądać prace uzdolnionych florystów, którzy niczym za dotknięciem magicznej różdżki wyczarowują prawdziwe cieszące oko cuda z orchidei.

 

Serdecznie zapraszamy na zakupy na naszej stronie internetowej lub do siedziby firmy na ulicy Pattona 6 w Białymstoku !Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M!

 

Więcej