Kwiaty sztuczne

hurtownia sztucznych kwiatów w Białymstoku

Hurtownia kwiatów sztucznych sklep internetowy

oferuje szeroki wybór kwiatów sztucznych, materiałów florystycznych oraz dodatków dekoracyjnych.

Kwiaty towarzyszą ludzkości od zarania dziejów, będąc jednym z elementów naszego codziennego życia. Florystyczne elementy inspirowały wielu malarzy czy rzeźbiarzy, krawców czy hafciarki. Ponadto niektórym roślinom nadawano znaczenie magiczne lub wzmianki o nich możemy spotkać nawet w systemach religijnych czy chociażby w mitologii (przykładem niech posłuży chociażby zakochany w sobie Narcyz). Kwiaty od zawsze w ludowej tradycji miały nadane znaczenie (kwiaty sztuczne na cmentarz). To dlatego zakochani mężczyźni wręczają wybrankom swojego serca bukiety składające się z okazałych czerwonych róż, wiosenne aranżacje przyozdabiamy konwaliami, kwitnącymi kwiatami jabłonki i bratkami, a na grobach składamy wymyślne kompozycje zawierające chryzantemy i astry. Żywe kwiaty są piękne, ale również efemeryczne, żyją tylko chwilę po czym zamierają i odradzają się w nieustannym kręgu życia. Sztuczne rośliny natomiast nie miewają takich problemów, również sztuczne kwiaty wyglądają jak żywe, a te właśnie posiadamy w swoim bogatym asortymencie. Sztuczne kwiaty na cmentarz hurtownia PM-M dysponuje także, wieloma dekoracjami na stroiki pogrzebowe, posiadamy pełną gamę kolorystyczną organzy, która z powodzeniem służy jako wypełniacz kompozycji! Kwiaty sztuczne importer obejmujący całą dziedzinę: Sztuczne kwiaty do salonu, sztuczne kwiaty wiszące na ścianę, czy właśnie sztuczne kwiaty wyglądające jak żywe, nadające się doskonale do użycia w kompozycjach nagrobnych czy dekoracji wazonu na cmentarzu. Jeżeli zastanawiasz się jakie w tym roku panują trendy kolorystyczne i jakie wybrać sztuczne kwiaty do wazonu na cmentarzu skontaktuj się z naszą kadrą wykwalifikowanych doradców klienta, udzielamy wsparcia telefonicznego i e-mailowego setkom stałych klientów. PM-M te 3 słowa mają WIELKIE ZNACZENIE: Twoja hurtownia kwiatowa, producent sztucznych kwiatów, oraz hurtownia sztucznych kwiatów. Każdego roku obserwujemy istnie kwiatowe szaleństwo, które ma miejsce od połowy września, po ostatnie dni mroźnego zwykle października- setki naszych klientów wybierają jeden kierunek: PM-M, kierując się zapamiętanym hasłem ‘sztuczne kwiaty na cmentarz hurtownia’ – dokonam tu najlepszego wyboru do swojego sklepu, kwiaciarni, czy domu pogrzebowego, którego jestem właścicielem.

Hurtownia kwiatów sztucznych

Artykuły i materiały florystyczne w postaci kwiatów sztucznych i ich dodatków mają tę zaletę, że trwają niemal wiecznie. Nie musimy przejmować się przekwitaniem czy niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Wizualnie często są mylone z żywymi roślinami, z racji na bardzo wysoką jakość wykonania. Dużym plusem sztucznych roślin, jest również możliwość nadawania im niekonwencjonalnych kształtów czy kolorów. Róże, anemony etc, można również dostać w kolorach, w których naturalnie ten kwiat nie występuje, co daje większe możliwości aranżacyjne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wprowadzić sztuczne kwiaty do salonu. Większość odwiedzających gości zapewne pozwoli sobie na organoleptyczne badanie struktury rośliny, o co zadbał sam producent sztucznych kwiatów. Na naszej stronie hurtowni internetowej znajdą Państwo rośliny sztuczne w tym: sztuczna roślina, sztuczne kwiaty doniczkowe, sztuczne drzewko, gałązki kwiatowe (kwiaty pojedyncze) ,sztuczne chryzantemy  główki kwiatowe (wyrobówka, wieńcówka), liście i dodatków do kwiatów sztucznych. Kwiaty sztuczne sklep internetowy to coś dla każdego entuzjasty sztucznych roślin lub dodatków. Kwiaty sztuczne producent to kompozycje ze sztucznych kwiatów do salonu, kompozycje kwiatowe sztuczne i wiele innych ciekawych rozwiązań. Do wyboru do koloru... :)

Sztuczne kwiaty hurtownia

Kwiaty sztuczne hurtownia oferowane są między innymi dla kwiaciarni, domów pogrzebowych (sztuczne kwiaty na cmentarz), giełd kwiatowych, sklepów wielobranżowych i każdego klienta hurtowego związanego z naszą branżą, który dostrzega czar trwałych dekoracji florystycznych. Sztuczne kwiaty sklep internetowy oferowane przez naszą hurtownię (hurtownia kwiatów) nadają się do tworzenia kompozycji kwiatowych, kompozycji biurowych do dekoracji powierzchni biurowych, kompozycji na cmentarze, zestawów koszy prezentowych oraz stroików świątecznych. O kompozycjach kwiatowych do biur należałoby wspomnieć szerzej- wielokrotnie zauważyłam w popularnych, topowych restauracjach sztuczne kwiaty wiszące na ścianę – nowoczesne, surowe loftowe wnętrze doskonale ocieplą liście sztuczne i bluszcze zwisające z wysokich sufitów. Projektanci wnętrz stosują nawet pewien trick – umieszczają na sufitach kratownice, w których montują bluszcze i liany sztuczne. Efekt- bomba! O atrakcyjne ceny dostępnego asortymentu oraz o sam wybór zadbamy my- Twoja hurtownia sztucznych kwiatów PM-M.pl.

Importer kwiatów sztucznych

Importer kwiatów sztucznych PM-M i kwiaty sztuczne producent w niniejszej kategorii oferuje następujące elementy dekoracyjne:

Jako ambitny i prężnie działający kwiaty sztuczne importer staramy się zadbać o każdego hurtowego klienta, który zdecyduje się odwiedzić naszą białostocką siedzibę, zapoznać z naszą internetową witryną, czy nawiąże z nami kontakt telefoniczny. Internetowa sprzedaż prowadzona jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu- codziennie nowe, atrakcyjne produkty są wprowadzane do hurtowej sprzedaży i hurtowej dystrybucji.

Sztuczne kwiaty sprzedaż detaliczna

Florystyczne artykuły dekoracyjne hurt pełnią rolę ozdoby same w sobie, niemniej jednak sprawdzą się również w aranżacjach z użyciem kwiatów żywych. Wianek stworzony na wpół z kwiatów, na w pół z bukszpanu sztucznego może pięknie wyglądać na głowie Panny Młodej (szczególnie jeśli zdecyduje się na wesele w stylu BOHO), a wieńce bożonarodzeniowe przeplecione takim elementem dekoracyjnym będą bardziej zwarte i wypełnione, wydawać się będą bogatsze i bardziej okazałe- a wszystko to, ponieważ sprzedajemy sztuczne kwiaty jak prawdziwe!

Rośliny sztuczne

Zapoznaj się z naszą ofertą i daj oczarować się magii roślinności wyrobowej. Sztuczne kwiaty hurtownia online to odpowiedź na potrzebę urozmaicenia swojego asortymentu o wyjątkowe produkty wyrobowe.

Hurtownia kwiatów sztucznych a także sztuczne kwiaty sprzedaż detaliczna prezentuje doskonale wykonane sztuczne kwiaty do stroików. Wszystkie sztuczne rośliny posiadają oryginalny wygląd. Niebanalne wzory stanowią również bardzo estetyczny wygląd naszych roślin. Sztuczne kwiaty do stroików także w dużej mierze zasilają naszą półkę z towarem! Jako bezpośredni importer, mamy również, sztuczne kwiaty wiosenne. Zaprojektowane przez naszych dostawców wyglądają niemal jak sztuczne kwiaty jak żywe hurtownia. PM-M to również hurtownia roślin sztucznych. W naszym asortymencie znajdą Państwo znaczną ilość  wszystkich dodatków, ozdób czy narzędzi florystycznych!. W okresie przedświątecznym, ale nie tylko! Mamy akcesoria do robienia kompozycji świątecznych, oraz akcesoria do tworzenia stroików bożonarodzeniowych, takich jak bombki, choinki sztuczne, lampki choinkowe, zawieszki na choinkę, figurki świąteczne, lampiony czy świece. Jako sztuczne kwiaty hurtownia internetowa, a także sztuczne kwiaty sprzedaż detaliczna internetowa sprzedajemy  kwiaty świąteczne w nie tylko hurtowo, ale także w obrębie detalicznym! Gwiazdy betlejemskie w wielu kombinacjach, gotowe bukiety czy kwiaty wyrobowe... Dodatki, wstążki, siatki, czy flower boxy. To wszystko znajdziecie u nas!

sztuczne kwiaty sklep internetowy

Wszystkie akcesoria do stroików bożonarodzeniowych czy artykuły dekoracyjne do stroików posiadamy w doskonałych cenach! Podczas okrągłego roku nasza hurtownia kwiatów sprzedaje, także świece w bardzo bogatym asortymencie (świece dekoracyjne, ozdobne, w kształcie zwierząt i kwiatów, liturgiczne, czy pływające), doniczki (plastikowe, drewniane, metalowe lub z innych tworzyw). Hurtownia kwiatów sztucznych a także sztuczne kwiaty sprzedaż detaliczna prezentuje doskonale wykonane sztuczne kwiaty do stroików. Wszystkie sztuczne rośliny posiadają oryginalny wygląd. Niebanalne wzory stanowią również bardzo estetyczny wygląd naszych roślin. Sztuczne kwiaty do stroików także w dużej mierze zasilają naszą półkę z towarem! Jako bezpośredni importer, mamy również, sztuczne kwiaty wiosenne. Zaprojektowane przez naszych dostawców wyglądają niemal jak sztuczne kwiaty jak żywe hurtownia. PM-M to również importer roślin sztucznych. W naszym asortymencie znajdą Państwo znaczną ilość  wszystkich dodatków, ozdób czy narzędzi florystycznych!. W okresie przedświątecznym, ale nie tylko! Mamy akcesoria do robienia kompozycji świątecznych, oraz akcesoria do tworzenia stroików bożonarodzeniowych, takich jak bombki, choinki sztuczne, lampki choinkowe, zawieszki na choinkę, figurki świąteczne, lampiony czy świece. Jako sztuczne kwiaty hurtownia internetowa, a także sztuczne kwiaty sprzedaż detaliczna internetowa sprzedajemy  kwiaty świąteczne w nie tylko hurtowo, ale także w obrębie detalicznym! Gwiazdy betlejemskie w wielu kombinacjach, gotowe bukiety czy kwiaty wyrobowe... Dodatki, wstążki, siatki, czy flower boxy. To wszystko znajdziecie u nas! Wszystkie akcesoria do stroików bożonarodzeniowych czy artykuły dekoracyjne do stroików posiadamy w doskonałych cenach! Podczas okrągłego roku nasza firma sprzedaje, także świece w bardzo bogatym asortymencie (świece dekoracyjne, ozdobne, w kształcie zwierząt, liturgiczne, czy pływające), doniczki (plastikowe, drewniane, metalowe lub z innych tworzyw sztucznych). Lwią część naszej firmy stanowią znicze i wkłady do zniczów, oraz świecę, które obok kwiatów sztucznych zajmują największą powierzchnię firmy. Warto nadmienić, że mamy także bardzo bogaty wybór kompozycji w szkle, lub kwiaty wiosenne sztuczne na cmentarz, które doskonale wpasowują się w dzisiejsze kanony stylizacji mieszkań. Ramki na foto  w różnorakim kształcie, wykonane z drewna, szkła, metalu czy tworzyw sztucznych są dostępna w niemal każdym możliwym formacie! Artykuły dekoracyjne na dzień dziecka, dzień ojca czy matki, a także na wiele innych okazji dostępne są pod postacią, figurek, dyplomów czy kartek. Sztuczne kwiaty stroiki na cmentarz, i wiosenne kwiaty sztuczne, doskonale dopełnią całość stylizacji. Wszystkie dekoracje do domu sprawią wrażenie, że wnętrza mieszkań nabiorą szykowności, a sztuczne kwiaty sklep online będą cieszyły oko przez lata. Jeżeli chcesz zrobić coś sam, stworzyć niesamowite kompozycje kwiatowe, lub udekorować sale weselne, wszystkie niezbędne  ozdoby i dekoracje znajdziesz w naszej siedzibie. Znajdziesz tu pojedyncze sztuczne kwiaty, takie jak storczyk, mieczyk, róża, piwonia, magnolia, hibiskus, hiacynt, tulipan, krokus, gerbera, margarytka, lilia, amarylis, strelicja, czy wiele innych! Jeżeli jesteś zawodowym florystą lub po prostu dekorujesz przyjęcia weselne i nie tylko, to serdecznie zapraszamy, na te i inne okazje również znajdą Państwo wiele produktów jak wiosenne kwiaty sztuczne lub sztuczne kwiaty do dekoracji. Kartki weselne, tablice ślubne, figurki na torty, pudełka na torty, wstążki, białe kwiaty, flower boxy ślubne czy torebki prezentowe w niemal każdym formacie także nas. Dzięki naszym artykułom dekoracyjnym do zdobienia wnętrz wystarczy chwila! Z tymi produktami jest to banalnie proste, odpowiednio przygotowane działy zapewnią prosty wybór podczas rozterek, a nawet najtrudniejsze połączenia, oraz dylematy związane z nimi, nie będą stanowiły najmniejszego problemu!

Kwiaty sztuczne hurt online to miejsce dla każdego! Nasza internetowa hurtownia kwiatów sztucznych posiada starannie podzielone towary na indywidualne kategorie, co sprawia, że wszystko staje się wyjątkowo proste! Przysłowiowy amator, czy profesjonalny florysta, także znajdzie coś dla siebie! Sztuczne kwiaty do wazonu do salonu, posiadamy w niebywale dużej ilości jak na rynek w naszym Kraju. Identycznie jeżeli interesują Was kwiaty sztuczne na cmentarz! Lata pracy jako importer sztucznych kwiatów hurty sprawiły, że trendy które promujemy, zawsze są modne. Szeroki wachlarz prezentowanych towarów, oraz doskonałych cen sprawił, że możemy się poszczycić bardzo dobrą opinią na rodzimym rynku. Jeżeli jeszcze nie odwiedziłeś naszej siedziby, która znajduje się w Białymstoku przy ulicy gen Smitha Pattona 6, zapraszamy gorąco! Każdy klient odwiedzający to miejsce, zostaje z nami na lata!

Nowy
Kwiaty sztuczne bukiet róż 50075 A075
Kwiaty sztuczne bukiet różWaga: 100gWymiary: h-45cmPakowanie: 1/12 mix kolorów/ cena za sztukę9 kwiatów w bukiecie.
Cena hurtowa:
6,32 zł
Cena detaliczna:
8,22 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne bukiet Kalii 50326 P13-88
Kwiaty sztuczne bukiet Kalii mix kolorówWaga:150gWymiary: 55 cmPakowanie 2 szt./jednego koloru/ cena za sztukę (" 2 stelaże + 1 opakowanie wyrobówki) ! Karton 24 sztuki!7 kwiatów w bukiecie
Cena hurtowa:
10,50 zł
Cena detaliczna:
13,65 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne bukiet róż 50325 P2-6
Kwiaty sztuczne bukiet róż mix kolorówWaga 100gWymiary: h-40cmPakowanie 1/18/ cena za szt. / w kartonie mix 6 kolorów7 kwiatów w bukiecie.
Cena hurtowa:
8,50 zł
Cena detaliczna:
11,05 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne tulipan pojedynczy 57557 0010
Kwiaty sztuczne tulipan pojedynczy mix kolorówWaga: 15gWymiary: h-54cmPakowanie: 1/60 mix kolorów / cena za sztukę
Cena hurtowa:
1,28 zł
Cena detaliczna:
1,66 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne Fiołek 50337 K190
Kwiaty sztuczne Fiołek mix kolorówWaga: 13gWymiary: 21x 16 cmPakowanie: 1 szt/ cena za szt.
Cena hurtowa:
1,96 zł
Cena detaliczna:
2,55 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne stokrotki x5 57553 9925
Kwiaty sztuczne stokrotki x5 mix Waga:16gWymiary: 20x10cmPakowanie: 1/48 / cena za sztukę / mix
Cena hurtowa:
4,29 zł
Cena detaliczna:
5,58 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne bukiet róż 55745 R108
Kwiaty sztuczne bukiet róż mix Waga: 92gWymiary: h-42 cmPakowanie 1/12 / cena za sztukę 7 kwiatów w bukiecie
Cena hurtowa:
10,90 zł
Cena detaliczna:
14,17 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne dodatek 55743 PS036
Kwiaty sztuczne dodatek szczaw z listkami borówkiWaga 15gWymiar h-15Pakowanie 12szt/ cena za sztukę
Cena hurtowa:
0,74 zł
Cena detaliczna:
0,96 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne 51114
Kwiaty sztuczneg Hortensja główka wyrobowa - Mix kolorówWaga 15gWymiary: 9x16x16 cmPakowanie 1/36 / mix kolorów w kartonie/ cena za sztukę
Cena hurtowa:
2,05 zł
Cena detaliczna:
2,67 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne pokrzywa x3 57566 FY19
Kwiaty sztuczne pokrzywa x3 Waga: 65gWymiary:h- 50cm.Pakowanie: 1/36 / cena za sztukę
Cena hurtowa:
8,80 zł
Cena detaliczna:
11,44 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne storczyk poj. 57556 LJ25
Kwiaty sztuczne storczyk pojedynczyWaga: 150gWymiary: h_125cmPakowanie: 1/24 / cena za szt. mix kolorów.
Cena hurtowa:
6,70 zł
Cena detaliczna:
8,71 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne dodatek 55744 PS069
Kwiaty sztuczne dodatek 4 kolory Wymiar: 38 cm Waga: 35g Pakowanie: 2 szt/Cena za szt
Cena hurtowa:
1,87 zł
Cena detaliczna:
2,43 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne róża wyrobowa 50321 G321
Kwiaty sztuczne róża wyrobowa mix A/ mix BWaga: 10gWymiary: 7x9x9 cmPakowanie 1/12 / cena za sztukę.
Cena hurtowa:
1,25 zł
Cena detaliczna:
1,63 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne Dalia wyrobowa
Kwiaty sztuczne Dalia wyrobowa Mix kolorówWaga 7 gWymiary 4x 17 x 17 cm Pakowanie 1/144 / cena za sztukę.
Cena hurtowa:
2,69 zł
Cena detaliczna:
3,50 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne amarylis wyrobowy 57562 2428
Kwiaty sztuczne amarylis wyrobowyDostępne rózne koloryPakowanie: 1/288 PCS/1152 PCSWymiar: 15x15 cmWaga: 7g
Cena hurtowa:
0,75 zł
Cena detaliczna:
0,98 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne piwonia wyrobowa 57564 LM03
Kwiaty sztuczne piwonia wyrobowa mix kolorówWaga 10gWymiary 9x9x7 xcmPakowanie 1/12/720 cena za sztukę.
Cena hurtowa:
1,55 zł
Cena detaliczna:
2,02 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne bukiet tulipanów 57551 LF03
Kwiaty sztuczne bukiet tulipanó Mix kolorów 7 szt w bukiecie/Cena za bukiet Wymiar: 28 cm Waga: 50g Pakowanie: 216 PCS
Cena hurtowa:
6,39 zł
Cena detaliczna:
8,31 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne dodatek 57545 1117
Kwiaty sztuczne dodatek Pakowanie: 1/254/192 szt Wymiar: 105 cm Waga: 75g 4 gałązki
Cena hurtowa:
7,95 zł
Cena detaliczna:
10,34 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne tulipan x9 57549 0033
Kwiaty sztuczne- Tulipan x9Pakowanie: 1/24 PCS/144 PCSWymiar: H: 39 cmWaga: 120g
Cena hurtowa:
7,55 zł
Cena detaliczna:
9,81 zł
Nowy
Kwiaty sztuczne forsycja 57554 4LT
Kwiaty sztuczne- ForsycjaPakowanie: 96 PCS/1152 PCSWymiar: H: 54 cmWaga: 12g
Cena hurtowa:
0,82 zł
Cena detaliczna:
1,07 zł
Kwiaty sztuczne liść 57068 AC104
Kwiaty sztuczne liśćWymiar: 70x50 cmWaga: 25gPakowanie: 12 szt/Cena za szt
Cena hurtowa:
1,99 zł
Cena detaliczna:
2,59 zł