Upominki dla Babci / Dziadka

 Przenty na Dzień Babci/Dzień Dziadka – hurt

Upominki dla Babci / dla dziadka Dzień Babci i Dziadka to szczególny dzień w naszych kalendarzach. Aby uhonorować najbliższych, zapraszamy do zakupów online na stronie naszej hurtowni ozdób!

Jaki byłby świat dzieciństwa bez słodkich babć oraz mądrych dziadziusiów? My wiemy, nie tak niezwykły i cenny. To dziadek często uczy wnuczęta różnych sztuczek, których nie uczył tata, a babcia niejednokrotnie zdradza pociechom tajemnice i uczy gościny. Babcie i dziadkowie to dar dla nas i warto jest pamiętać o nich przez cały rok.

Dzień Babci oraz Dzień Dziadka to czas, w którym warto jest zmaterializować naszą radość i wdzięczność w postaci małych upominków. Kiedy jest się małym wystarczy nieporadnie narysowana laurka, która niesie za sobą o wiele więcej treści, niż wydawałoby się na pierwszy rzut oka. Kiedy staje się starszym, sprawy się komplikują. Już nie wypada rysować laurek. Co więc podarować w zamian?

W kategorii naszej internetowej hurtowni artykułów prezentowych Upominki dla Babci / Dziadka znajdują się produkty w sprzedaży hurtowej typu: eleganckie zestawy z długopisem, ceramiczne figurki, dekoracyjne świece w tym zapachowe, miękkie maskotki, dekoracje do domu i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy naszych klientów do zapoznania się z ofertą naszej internetowej hurtowni dekoracji, która oferuje różnorodne tematyczne upominki okolicznościowe i do skompletowania zamówienia, które przypadnie do Państwa gustu.

Nowy
Tw.szt etui na okulary 43008
Ostatnie sztuki w magazynie
Etui na okulary Babcia/Dziadek Wymiar: 17x6x4 cxm Waga: 122g Pakowanie: 1 szt
Cena hurtowa:
12,80 zł
Cena detaliczna:
16,64 zł
Nowy
Ceramiczny kubek Markowy 2 Dziadek 9634
Ostatnie sztuki w magazynie
Kubek z okazji dnia dziadkaWymiary opak: 13x14,5x9cmWymiar kubka: 10x8,5x8,5 cmWaga: 365gPakowanie: 1 sztuka
Cena hurtowa:
16,60 zł
Cena detaliczna:
21,58 zł
Ceramika kubek podwójny
Zestaw kubek + filiżanka na Dzień Babci i Dziadka
Pojemność: filiżanki 220ml.                    kubka   390ml.
Wymiary:     filiżanki 6,5cm x 11,5cm x8,5cm
                    kubka 10cm x 12,5cm x 8,5cm
Pakowanie 1szt./ cena za zestaw.
Cena hurtowa:
28,60 zł
Cena detaliczna:
37,18 zł
STATUETKA OZDOBNA (na różne okazje)
Walentynki? Dzień Mężczyzny? Rocznica ślubu? Nasz hurtownia upominków okolicznościowych ma na to rozwiązanie – dekoracyjna statuetka hurt! Podaruj ukochanej lub ukochanemu upominek w iście oskarowym stylu!

tworzywo sztuczne,
kolor: złoty,
solidna statuetka,
waga: 0.253 kg,
ładnie pakowana,
pakowanie: 1,
cena: 13,15 zł/szt,
na wiele okazji.
Cena hurtowa:
14,50 zł
Cena detaliczna:
18,85 zł