Kwiaty sztuczne - Gałązki

sztuczne kwiaty gałązki sztuki

Wydaje się, że stworzenie bukietu z kwiatów wcale nie jest takie trudne. Wystarczy jednak spojrzeć na mnogość możliwości, aby zrozumieć iż do tego potrzeba zmysłu estetyki, doświadczenia, jak i również szczypty wyobraźni. Udostępniamy sztuczne kwiaty pojedyncze w takich gatunkach jak gałązki sztucznych róż , gałązki dekoracyjne lilie, mieczyki, chryzantemy, czosnek ozdobny, jak i również tulipan i sztuczny storczyk. Prezentowane przez nas artykuły niewątpliwie mogą wzmocnić asortyment każdej kwiaciarni, sklepu internetowego, bądź punktu sprzedaży ozdób. Z naszej oferty korzystają także dekoratorzy wnętrz oraz osoby odpowiedzialne za strojenie restauracji, kościołów oraz sal weselnych. Pojedyncze kwiaty czy sztuczne róże gałązki chociaż są wyprodukowane ze sztucznego materiału, nierzadko swoim wyglądem na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od prawdziwych roślin. Ich szeroka gama kolorystyczna, różne wielkości, gatunki, pozwalają na wykonanie nieskończonej ilości kombinacji również przy wykorzystaniu innych dekorów, niekoniecznie przedstawiających motywy roślinne. W swoim asortymencie posiadamy sztuczny storczyk jak żywy, lub sztuczny storczyk gałązka.

sztuczne kwiaty gałązki

Hurtownia  sztuczne kwiaty pojedyncze. oraz kwiaty sztuczne na cmentarz pojedyncze prezentuje  piękne kwiaty hurt. Wszystkie sztuczne kwiaty hurt posiadają oryginalny wygląd. Ciekawe wzory stanowią również estetyczny wygląd naszych kwiaty pojedyncze hurt. Sztuczne kwiaty gałązki do stroików zasilają naszą półkę z towarem! Jako importer I hurtownia, mamy również, inne kwiaty na rożne okazje. Zaprojektowane przez naszych dostawców s¹ bardzo dobrze wykonane, niemal jak żywe kwiaty pojedyncze hurtownia. Nasza firma to również hurtownia sztucznych roślin. W naszych kwiatach sztucznych znajdą Państwo dużą ilość  wszelakiego asortymentu.

Kwiaty sztuczne na cmentarz pojedyncze

Mamy także do zaoferowania akcesoria świąteczne, kompozycje kwiatowe hurt, oraz akcesoria do tworzenia gotowych dekoracji np stroiki bożonarodzeniowe, takich jak bombki szklane I bombki plastikowe, sztuczne kwiaty na sztuki w wielu rozmiarach, lampki choinkowe w wielu wersjach, zawieszki na choinkę, figurki świąteczne, lampiony czy świece. Jako sztuczne kwiaty na sztuki nie tylko hurtowo, ale także detalicznie. Gwiazdy betlejemskie w wielu wariantach i zwariowanych kombinacjach!  Wszystkie dodatki do kwiatów czy artykuły dekoracyjne do stroików mamy w wyśmienitych cenach! Pojedyncze sztuczne kwiaty są wykorzystywane z powodzeniem do tworzenia wymyślnych kwiatowych aranżacji do wnętrz czy kompozycji nagrobnych.

Sztuczne kwiaty pojedyncze


Nasza hurtownia sprzedaje, także świece i świeczki! Dostępne także w wielu niesamowitych kombinacjach. Hurtownia sztucznych gałązek a bukiety sprzedaż detaliczna prezentuje doskonale wykonane sztuczne kwiaty hurt i gałązki. Wszystkie sztuczne rośliny  takie jak gałązki kwiatów wyrobowych hut, posiadają świetny wykon. Wzory stanowią również bardzo oryginalny wygląd naszych kwiaty pojedyncze. Sztuczne gałązki kwiatów jak żywe także w dużej mierze zasilają naszą firmę! Jako importer, mamy również, wyorobowe główki wiosenne i sezonowe. W naszej siedzibie znajdą Państwo dużą ilość sztuczne kwiaty dla każdego, ozdób czy narzędzia florystyczne. Wielką  płaszczyznę naszej firmy stanowią znicze i wkłady do zniczy, wkłady led czy wkłady na baterie, które obok  sztuczne kwiaty pojedyncze wyrobowe zajmują największą powierzchnię siedziby. Warto powiedzieć, że mamy także duży wybór obrazów, piękne portrety, niesamowite kolarze-znajdziecie u Nas! Ramki na zdjęcia w każdym formacie, także stanowią o naszej sile. Gorąco zapraszamy do zakupów w naszej hurtownia gałązek. Nasza firma to 100% zadowolenia!

Eustoma gałązka 59827
Pakowanie: 6szt/ K: 144szt/mix/cena za sztukęWymiary: H-48cmWaga:8g

Hurt: 3,00 zł

Sklep: 4,35 zł
Róża gałązka pojedyncza
Pakowanie: 1/36szt/mix/cena za sztukę.
Wymiary: H-54cm
Waga: 28g

Hurt: 5,05 zł

Sklep: 7,32 zł
Róza gałązka pojedyncza 55971
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1/24szt/mix/cena za sztukę.
Wymiary: H-70cm
Waga: 50g

Hurt: 4,45 zł

Sklep: 6,45 zł
Eustoma gałązka 55724
Pakowanie: 1/24szt/mix/cena za sztukę.
Wymiary: H-85cm
Waga:75g

Hurt: 12,00 zł

Sklep: 17,40 zł
Róża velvet x3 55954
Pakowanie: 1/24PCS/192PCS/cena za sztukę
Wymiary: H: 82 cm
Waga: 74g

Hurt: 12,30 zł

Sklep: 17,84 zł
Mieczyk gałązka pojedyncza 51732
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1/56/672 PCS/mix/cena za sztukę
Wymiary: H: 55 cm
Waga: 14g

Hurt: 1,80 zł

Sklep: 2,61 zł
Gałązka 55907 004PU
Pakowanie: 1/12 szt/cena za sztukę.
Wymiary: H: 145 cm
Waga: 250g

Hurt: 31,20 zł

Sklep: 45,24 zł
Gałązka Perukowiec 55938
Pakowanie: 1/8/24 szt/cena za sztukę.
Wymiary: H: 112 cm.
Waga: 180g

Hurt: 57,50 zł

Sklep: 83,37 zł
Gałązka 55907 003PK
Pakowanie: 1/12 szt/cena za sztukę.
Wymiary: H: 145 cm
Waga: 250g

Hurt: 31,20 zł

Sklep: 45,24 zł