Zdobione

Ozdobne świece dekoracyjne

Ozdobne świece dekoracyjne w sprzedaży hurtowej dostępne są na stronie naszego importera artykułów dekoracyjnych online. Szeroki wybór produktów w hurcie!

Świece ozdobne i dekoracyjne to propozycja naszej hurtowni świec dekoracyjnych online na stworzenie wyjątkowej aranżacji niejednej przestrzeni użytkowej. Żadna piękna kompozycja nie obejdzie się bez odpowiedniego przystrojenia, świeca ozdobna, lub świeca dekoracyjna nam to zapewni!

Produkty obecne na stronie naszego importera świec dekoracyjnych zachwycą każdego bogactwem wzorów, kolorów i wariacji zapachowych. Znajdują się tutaj bogato zdobione świece kule, walce, podgrzewacze, świece w szkle, podgrzewacze, a wszystko to by wzbogacić asortyment naszych klientów. Wybierając hurtownię świec dekoracyjnych PM-M wybierają Państwo profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, bogaty asortyment w rozsądnych cenach.

Jeśli chcą Państwo zaproponować swoim klientom „coś więcej”, koniecznie zachęcamy do zakupów przez witrynę internetową naszej hurtowni artykułów dekoracyjnych online. Oferujemy sprzedaż hurtową wyjątkowych produktów, które sprawdzą się zarówno jako elementy dekoracyjne w rękach klientów detalicznych jak i dużych firm zajmujących się nie tylko artykułami dekoracyjnymi do domów. A może by tak użyć naszych świec przy komponowaniu pięknego wnętrza salonu kosmetycznego czy lokalu gastronomicznego?

W kategorii Świece ozdobne i dekoracyjne znajdą bowiem Państwo produkty z poniższych kategorii:

  • Kule
  • Walce
  • Stożki
  • Kostki
  • Piramidy
  • Dyski, lampiony i inne

Wszystko jest w Państwa rękach. My przekazujemy w nie dzisiaj piękne ozdobne świece dekoracyjne prosto z naszej hurtowni świec i artykułów dekoracyjnych online.

Świece ozdobne producent

Świece dekoracyjne hurtownia to duży asortyment wszystkich świec takich jak świece woskowe, świece dekoracyjne, świece ozdobne, świece zwierzęta, świece figurki, świece zapachowe, świece podgrzewacze, świece świąteczne, takie jak walentynkowe, bożonarodzeniowe, czy świece anioły.

Świece ozdobne producent, to świece  o każdym możliwym, dostępnym, na rynku zapachu takim jak , róża, las, cynamon, vanilia, świerk, kwiat, magnolia, storczyk, kawa, jagoda, owoce leśne, bratek czy inne kwiatowe. Wszystkie dostępne w naszej hurtownia świec są najwyższej jakości, oraz o długim czasie palenia. Posiadają piękne wzory na opakowaniach, oraz są dekorowane indywidualnie i każdy inaczej. Wszystkie świece są dodatkowo zapakowane w piękne opakowania tekturowe lub foliowe, które zabezpieczają nasze produkty przed ubrudzeniem lub uszkodzeniem.

Świece dekoracyjne na prezent

Świece dekoracyjne doskonale nadają się także na drobny prezent. Wręczenie takiego upominku osobie sprawie wiele radości, oraz pozostawi niesamowite wspomnienia. Świece hurtownia duży wybór dla każdego tylko u nas. Oprócz świeczek zapraszamy do zakupów artykułów dekoracyjnych i zniczy których także mamy bardzo dużo.

Posiadamy bardzo zróżnicowany towar. Znajduje się u nas prawie wszystko co kojarzy się z wystrojem, jakością i dobrą ceną. Także jako importer jesteśmy prawie 20 lat na rynku. Dzięki temu mamy bardzo duże doświadczenie na lokalnym rynku. Serdecznie zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej, na na której wszystkie świece są do kupienia online. Strona została przebudowana i jest jeszcze bardziej spersonalizowana pod klientów detalicznych. Dzięki naszym staraniom macie przed sobą, jeszcze łatwiejszy dostęp do zakupów! Pracujemy na bardzo wysokiej jakości sprzęcie fotograficznym, który idealnie oddaje wygląd przedstawionych przez nas towarów. Kolory które posiadamy i sprzedajemy otrzymacie dokładnie takie same jak są widoczne na zdjęciach.

Oprócz świec zapachowych, mamy także bardzo dużo świec zdobionych ręcznie. Stawiamy również na stałą współpracę, co owocuje lepszymi cenami dla stałych klientów. Jednak nie zamykamy się tylko na tym. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną online. Stawiamy na jakość wysyłki, a także jej realizację. Wszystkie etapy są dokładnie przemyślane, aby towar, który trafi w Państwa ręce był zapakowany bardzo dokładnie. Zapraszamy również do siedziby firmy, która mieści się przy ulicy gen Smitha Pattona 6 w Białymstoku.


Z pozdrowieniami załoga PM-M!

Świeca DOTI Walec D 3438
Pakowanie: 1szt
Wymiary: 14x7cm
Czas palenia: 84h
Waga: 385g

Hurt: 16,20 zł

Sklep: 23,49 zł