Kartki okolicznościowe i opakowania na prezenty

 Walentynki-kartki, okolicznościowe opakowania prezentowe

Walentynki-kartki, okolicznościowe opakowania prezentowe to konieczne produkty na Święto Zakochanych. Dostępne są w sprzedaży hurtowej online na naszej stronie!

Kto z nasz nie pamięta anonimowych walentynek wysyłanych na szkolnych korytarzach? Być może któraś z nich leży jeszcze w skrzynce z pamiątkami? A może szczególne miejsce w naszej pamięci ma wyjątkowy prezent pięknie opakowany przez naszego wybranka? Bez względu na to czy bliska jest nam idea celebrowania Dnia Świętego Walentego, czy nie, odpowiednia kartka okolicznościowa lub romantyczne opakowanie na prezent przyda się na różne okazje.

Nasza hurtownia upominków online oferuje Państwu walentynkowe kartki okolicznościowe oraz opakowania prezentowe wyselekcjonowane specjalnie na tę okazję. W asortymencie naszego importera walentynek i upominków na każdą okazję znajdują się zarówno różnorakie opakowania na upominek, jak i artykuły dekoracyjne w postaci różnokolorowej rozety, która może uświetnić wręczany ukochanemu prezent.

Importer artykułów dekoracyjnych zachęca do zapoznania się z ofertą walentynkową i do zaopatrzenia się w produkty niezbędne po ty, by ten dzień uczynić wyjątkowym.

Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: 12,5x7,5cm
Waga: 17g

Hurt: 1,99 zł

Sklep: 2,89 zł