Świece dyski, lampiony

 Dekoracyjne świece w stylu dysk, lampion itp.

Nietypowe świece dekoracyjne z kategorii Świece dyski, lampiony i inne to atrakcyjna oferta wiodącej hurtowni świec i importera artykułów dekoracyjnych online.

Dekoracyjne świece w stylu dysk, lampion itp. to propozycja naszej internetowej hurtowni artykułów dekoracyjnych na wyjątkowe aranżacje lub pomysły na upominek okolicznościowy. Szukając rozmaitych świec ozdobnych, warto jest przyjrzeć się nie tylko klasycznym wzorom i kolorom, ale również świecom, które wymykają się kanonom i stanowić będą wspaniałą propozycję dla indywidualistów i ludzi z wysmakowanym stylem.

Świece dyski, lampiony i inne to kategoria pozostałych świec naszej hurtowni dekoracji online i propozycja na niezapomniane podarunki lub elementy dekoracyjne. Do zakupów gorąco zachęcamy każdego, kto chciałby poszerzyć swój asortyment o atrakcyjne produkty i tym samym wzmocnić swoją pozycję na rynku sprzedaży.

Wśród naszych świec z niniejszej kategorii znajdują się świece półpłaskie, z różnorakimi zdobieniami, świece zapachowe, kule z elementami etnicznymi, ale również jakże praktyczne (a przy tym niezwykle estetyczne) świece typu anty-komar.

Zachęcamy do zapoznania się z towarami naszej internetowej hurtowni oraz do zadawania pytań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Świeca Lavender Stories mix
Świeca Lavender Stories 1/12 szt. mix/cena za sztukę.
3 sztuki w mixie (serce, mydełko, bukiet).
Wymiary: 9,5x7 cm/9x8 cm/8,5x8,5 cm.
Waga: 2155g.

Hurt: 15,49 zł

Sklep: 22,45 zł
Świeca lampion prost. KARMNIK
Ostatnie sztuki w magazynie
Waga: 120g
Wymiary:11,5x10cm
Pakowanie: 1 szt

Hurt: 19,50 zł

Sklep: 28,27 zł
Wyprzedaż!
Lampion
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1
Wymiary: 9,5x27x12,5 cm
Z miejscem na dwa podgrzewacze 

Hurt: 17,50 zł

Sklep: 25,38 zł
Wyprzedaż!
Lampion
Pakowanie: 1szt
Wymiary: 9x13x13 cm
Z miejscem na 1 podgrzewacz

Hurt: 13,51 zł

Sklep: 19,58 zł