Bukiety wrzosu, bzu i konwalii

Bez jest wykorzystywany jest jako roślina lecznicza, kosmetyczna, ozdobna i często jadalna. Spożycie niedojrzałych i nieprzetworzonych kwiatów skutkować może zatruciem. Gatunek zmienny – wyróżnia się kilka podgatunków, przy czym klasyfikacja ich nie jest ustalona. Wyhodowano liczne odmiany na przełomie lat, ozdobne różniące się głównie ubarwieniem i kształtem liści. Opis może być prawidłowy dla większej ilość kwiatów i nie jest charakterystyczny dla jednego, ale na pewno jest prawidłowy jeśli okaże się, że mówimy o Czarnym bzie.

Konwalie kwitnące w maju, swoimi pięknymi białymi dzwoneczkami sprawiają, że zapach tych roślin w lesie, jest niesiony przez wiele kilometrów. Postawione na stole wyglądają przepięknie i dziewiczo. Nasze konwalie sztuczne wyglądają niemal identycznie i zapewniają długotrwałość ! :) Nasze bukiety z konwalii wyglądają cudownie!

Wrzos w Polsce jest rośliną pospolitą. Występuje na glebach kwaśnych i ubogich, w naturze jest wykorzystywany jako roślina miododajna. Jest wszechstronnie stosowany w Irlandii, Szkocji i Norwegii, posiada w tych krajach, również symboliczne znaczenie. Wrzosy sztuczne, które posiadamy w swoim asortymencie są równie piękne jak te naturalne :)

Hurtownia kwiatów pojedynczych, oraz dodatków sztucznych, prezentuje bukiety wrzosu, bzu i konwalii. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, wyglądają niemal jak naturalne rośliny! Szeroka gama kolorów, jak i rozmiary z pewnością przypadną do gustu, nawet najbardziej wybrednym osobom :) W połączeniu z naszymi łodygami, stelażami, lub dodatkami nabiorą dodatkowo wdzięku i elegancji. Bardzo dobre ceny, oraz jakość idą w parze, tworząc kwiatek idealny ;)

Serdecznie zapraszamy do zakupów na stronie internetowej, lub w siedzibie firmy, która mieści się na ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M.

Bukiet wrzosu 57798
Pakowanie: 1/48/240 PCS/mix/ cena za sztukę.
Wymiary: H: 37 cm
Waga: 65g

Hurt: 7,95 zł

Sklep: 11,52 zł
-12,31%
Bukiet Wrzosu
Pakowanie: 1/12/144 PCS/mix/ cena za sztukę
Wymiary: H: 26 cm
Waga: 107g

Hurt: 17,00 zł

Sklep: 24,65 zł
28,11 zł