Bukiety wrzosu, bzu i konwalii

Wybrana kategoria : Bukiety wrzosu, bzu i konwalii
Bukiety wrzosu, bzu i konwalii

Bez jest wykorzystywany jest jako roślina lecznicza, kosmetyczna, ozdobna i często jadalna. Spożycie niedojrzałych i nieprzetworzonych kwiatów skutkować może zatruciem. Gatunek zmienny – wyróżnia się kilka podgatunków, przy czym klasyfikacja ich nie jest ustalona. Wyhodowano liczne odmiany na przełomie lat, ozdobne różniące się głównie ubarwieni...

Bez jest wykorzystywany jest jako roślina lecznicza, kosmetyczna, ozdobna i często jadalna. Spożycie niedojrzałych i nieprzetworzonych kwiatów skutkować może zatruciem. Gatunek zmienny – wyróżnia się kilka podgatunków, przy czym klasyfikacja ich nie jest ustalona. Wyhodowano liczne odmiany na przełomie lat, ozdobne różniące się głównie ubarwieniem i kształtem liści. Opis może być prawidłowy dla większej ilość kwiatów i nie jest charakterystyczny dla jednego, ale na pewno jest prawidłowy jeśli okaże się, że mówimy o Czarnym bzie.

Konwalie kwitnące w maju, swoimi pięknymi białymi dzwoneczkami sprawiają, że zapach tych roślin w lesie, jest niesiony przez wiele kilometrów. Postawione na stole wyglądają przepięknie i dziewiczo. Nasze konwalie sztuczne wyglądają niemal identycznie i zapewniają długotrwałość ! :) Nasze bukiety z konwalii wyglądają cudownie!

Wrzos w Polsce jest rośliną pospolitą. Występuje na glebach kwaśnych i ubogich, w naturze jest wykorzystywany jako roślina miododajna. Jest wszechstronnie stosowany w Irlandii, Szkocji i Norwegii, posiada w tych krajach, również symboliczne znaczenie. Wrzosy sztuczne, które posiadamy w swoim asortymencie są równie piękne jak te naturalne :)

Hurtownia kwiatów pojedynczych, oraz dodatków sztucznych, prezentuje bukiety wrzosu, bzu i konwalii. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, wyglądają niemal jak naturalne rośliny! Szeroka gama kolorów, jak i rozmiary z pewnością przypadną do gustu, nawet najbardziej wybrednym osobom :) W połączeniu z naszymi łodygami, stelażami, lub dodatkami nabiorą dodatkowo wdzięku i elegancji. Bardzo dobre ceny, oraz jakość idą w parze, tworząc kwiatek idealny ;)

Serdecznie zapraszamy do zakupów na stronie internetowej, lub w siedzibie firmy, która mieści się na ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M.

Więcej