Bukiety chabrów, anemonów i maków

Sztuczne maki i chabry

Chabry, anemony i maki, to kwiatki doskonale wyglądające w domu. Postawione pojedynczo w mieszkaniu lub ogrodzie, nadają miejscom życia. Piękne kształty, jasne kolory, oraz niesamowita różnorodność, przyczyniają się do tego, że chabry, maki i anemony są bardzo oryginalne i modne.

Hurtownia kwiatów sztucznych, oraz importer sztucznych liści, prezentuje szereg wspaniałych i świetnie wykonanych kwiatków takich jak anemon, chaber i mak. Wszystkie wyżej wymienione bukiety sztucznych kwiatów, posiadamy w wielu, różnych, atrakcyjnych rodzajach i rozmiarach. Kolory, a także materiał z którego zostały wykonane są bardzo wysokiej jakości. W połączeniu z naszymi liśćmi, dodatkami, lub wstążkami całość prezentuje się jeszcze bardziej okazale!

Serdecznie zapraszamy na zakupy na naszej stronie internetowej lub w siedzibie naszej firmy, która znajduje się przy ul Kleeberga 18 w Białymstoku.


Sztuczne maki i chabry w bukiecie wyglądają niesamowicie, szczególnie wiosną. Wszystkie sztuczne chabry wyglądają jak żywe rośliny. Posiadamy chabry hurt w wielu wzorach, a także wariantach kolorystycznych. Wszystkie zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów co dodatkowo poprawia ich prezencje. Oprócz chabrów, równie piękne maki zasilają szeregi naszej hurtowni. Mak to roślina, która bez wątpienia jest już klasykiem jak chodzi o florystykę. Zakazana w naturalnym środowisku, jest jeszcze bardziej doceniana jak sztuczny kwiat. Piękno, oraz jej naturalny wygląd sprawiają, że możemy posiadać cudowny kwiatek bez narażania się na problemy z prawem. Sztuczne maki hurt, to doskonała propozycja dla ludzi kochających nietuzinkowe pomysły na bukiet.

Te cudowne polne kwiaty, zaprezentują się doskonale na werandach, ogrodach, ale także w mieszkaniach lub studiach, czy salonach. Bardzo uniwersalny, a także już symboliczny kształt sprawiają, że każde miejsce zyska, zasilane przez nasze maki w bukiecie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sztuczne maki i chabry. Zdecydowanie z łatwością można w naszej hurtowni znaleźć coś dla siebie!

Pakowanie: 1 szt./ K: 48 sztuk.Wymiary: H-28cmWaga: 30g

Hurt: 5,79 zł

Sklep: 8,69 zł
Pakowanie: 1szt/K:24szt/mix/cena za sztukę
Wymiary: h-30cm
Waga: 29g

Hurt: 3,89 zł

Sklep: 5,83 zł
-12,43%
Pakowanie: 1/24 PCS/mix/cena za sztukę.
Wymiary: H: 33 cm
Waga:48g

Hurt: 3,99 zł

Sklep: 5,98 zł
6,83 zł