Świece stołowe

Dekoracyjna świeca typu stożek

Dekoracyjna świeca typu stożek to kategoria internetowej hurtowni świec oferująca świece stołowe w sprzedaży hurtowej. Atrakcyjne ceny, bogaty wybór w PM-M!

Czymże byłaby kolacja w eleganckiej restauracji bez romantycznego blasku świec? Jakże pustym byłby stół świąteczny bez odpowiedniej oprawy świecy typu stożek? Świece stołowe to niekwestionowana klasyka gatunku i pewnik wspaniałej oprawy niejednego stołu czy to w przestrzeni prywatnej, czy publicznej.

Internetowa hurtownia świec dekoracyjnych PM-M wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, posiada w swoich zasobach różnorodne świece stożki, które stanowią produkt podstawowy w wielu lokalnych sklepach z artykułami dekoracyjnymi, lokalach, sklepach ze świecami czy w sklepach internetowych z różnoraką tematyką asortymentu.

Aby zapewnić Państwu dostęp do tych klasycznych świec, umieściliśmy ich bogaty wybór w kategorii świec naszej hurtowni świec online: Stożki. Jeśli szukają Państwo dobrych i atrakcyjnych produktów, dostępnych w sprzedaży hurtowej, to zdecydowanie ta kategoria naszego importera świec online stworzona jest właśnie dla Państwa.

Piękne świece stołowe typu stożki, to wspaniała oferta świec dekoracyjnych wprost od wiodącego importera i hurtowni artykułów dekoracyjnych PM-M.

Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 4szt/cena za opakowanie
Wymiary: 29x2,2cm
Czas palenia:9h
Waga: 300g

Hurt: 26,30 zł

Sklep: 39,45 zł
Pakowanie: 4szt/cena za opakowanie
Wymiary: 28x2,2cm
Waga: 300g

Hurt: 27,90 zł

Sklep: 41,84 zł