Świece walentynkowe

 Świece dla zakochanych: Walentynki

Walentynkowe świece dekoracyjne dostępne w sprzedaży hurtowej to propozycja naszego importera świec online na wyjątkowe Święta Zakochanych.

14 lutego jest międzynarodowym dniem, w którym zakochani celebrują swoje uczucie Miłość powinna kwitnąć codziennie, niemniej jednak nie powinniśmy stronić od różnorakich okazji na to, by ją wyrażać w niektóre dni w wyjątkowy sposób. Walentynki to jedno z takich świąt. Wykorzystajmy ten czas, by jeszcze głośniej powiedzieć KOCHAM.

Nasza internetowa hurtownia świec i artykułów dekoracyjnych proponuje dziś Państwu asortyment skomponowany właśnie na tę okazję. Czymże byłyby romantyczne kolacje bez odpowiedniej oprawy ze świec? A może urocza świeca dekoracyjna sprawdzi się jako uroczy upominek walentynkowy? Bez względu na przeznaczenie, nasze produkty oferujemy sklepom detalicznym, z artykułami dekoracyjnymi, upominkami czy stacjonarnym sklepom oferującym rozliczne świece.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą świec walentynkowych dostępnych na stronie naszej internetowej hurtowni świec oraz artykułow dekoracyjnych.

Świeca pływające serca
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 12 szt/ cena za opak
Wymiar opak: 7x12 cm
Waga: 367g

Hurt: 25,45 zł

Sklep: 36,90 zł
Świeca teddy bear figurka 75 mm
Pakowanie: 20 szt/Cena za sztukę
Kolor: biały lub szary ( mix w opakowaniu)
Czas palenia ~ 2h
Wymiar szt: 7,5 x 6 cm
Waga szt: 70 g

Hurt: 8,15 zł

Sklep: 11,82 zł