Podkłady sztuczne (wieńce i węże)

 Florystyczne podkłady kompozycyjne z tworzywa sztucznego

Posiadając przed oczyma wyobraźni kompozycję kwiatową, warto wiedzieć jeszcze w jaki sposób najlepiej jest ją wykonać. Bez odpowiednich materiałów stworzenie nawet prostego projektu nie jest do końca możliwe. Dlatego każdy florysta posiada w zanadrzu konkretne elementy, dekoracje, oraz kwiaty, by tworzyć wieńce, wianki, kosze kwiatowe oraz girlandy.

Podkłady sztuczne pełnią rolę bazy rozmaitych kompozycji kwiatowych. W zależności od zapotrzebowania, można dopasować do swojego zamysłu odpowiednią formę i wielkość. Podkłady wykonane są z gęstego tworzywa sztucznego oplecionego wokół elastycznych drutów. W ten sposób konstrukcja podkładu, umożliwia jego dalsze formowanie.

Prezentowane przez nas podkłady sztuczne są doskonałą propozycją na wyposażenie każdej kwiaciarni, lub punktu zajmującego się usługami florystycznymi. Dedykowane są one również osobom zajmującym się hobbystycznie układaniem kwiatów, jak i przeprowadzającym profesjonalne warsztaty tworzące stroiki świąteczne oraz dekoracje do pomieszczeń.