Kartki okolicznościowe, laurki, zaproszenia

 Papierowe kartki na każdą okazję (od zaproszeń bo kartki z życzeniami)

Otrzymując zaproszenie na Chrzest Święty, Ślub lub inną okoliczność nie wypada pójść bez prezentu. Jednak coraz częściej pada życzenie, by zamiast drogiego i nietrafionego upominku wręczyć kopertę z pieniędzmi. Rzeczywiście wręczanie samych pieniędzy może być nie tylko niezręczne, ale będzie wyglądało mało estetycznie. Dlatego warto zadbać o elegancką otoczkę.

Kartki okolicznościowe online, laurki, zaproszenia są najlepszym sposobem na upamiętnienie wyjątkowego wydarzenia. Niebanalne formy przekazania życzeń w postaci papierowych książeczek lub okolicznościowej tuby zdecydowanie wygrają z samą kopertą. Kartki okolicznościowe, to idealny pomysł na upominek.

Naszym asortymentem z powodzeniem mogą posilić się kwiaciarnie, księgarnie, a także sklepy oferujące upominki. Produkty te nastawione są zarówno na sprzedaż bezpośrednią, jak i również internetową. Poszukując prezentu z okazji jubileuszu, urodzin lub innej okoliczności, warto dołączyć oryginalną kartkę lub pamiątkę. W ten sposób obdarowana osoba będzie pamiętać od kogo dostała prezent i z jakiej okazji. 

Karnet Pierwsza Komunia
Pakowanie: 1 szt.
Wymiary: 11x23 cm
Waga: 37 g.

Hurt: 4,20 zł

Sklep: 6,72 zł
Papier- Zaproszenia
Pakowanie: 10 szt/Cena za sztukę
Wymiar: 16x17 cm
Waga: 144g

Hurt: 1,33 zł

Sklep: 2,13 zł
Papier - zaproszenia KzK
Pakowanie: 10 szt/Cena za opak
Wymiar: 17x10 cm
Waga opak: 130g

Hurt: 10,65 zł

Sklep: 17,04 zł
Papier pocztówka XXL
Pakowanie: 1szt
Wymiary: 35,5x25 cm

Hurt: 12,90 zł

Sklep: 20,64 zł