Świece kula

 Dekoracyjna świeca typu kula

Świeca dekoracyjna typu kula to pomysł naszej hurtowni dekoracji na piękne geometryczne ozdoby. Nasz sklep internetowy sprzedaż hurtową w atrakcyjnych cenach.

Świece są dekoracyjnym elementem, który sprawdza się w różnorakich aranżacjach oraz spełnia swoją funkcję podczas wielu okoliczności. Są nieodzownym elementem świąt, uroczystości, wielu kompozycji przestrzeni użytkowych.

Świeca dekoracyjna typu kula to geometryczna ozdoba proponowana przez naszą hurtownię elementów dekoracyjnych. Może się ona stać atrakcyjnym elementem aranżacyjnym umieszczonym na stole w towarzystwie przybrania lub chociażby stanowić miły prezent upominkowy.

Do zakupów w naszej hurtowni świec online zachęcamy klientów zainteresowanych artykułami dekoracyjnymi, hurtem świec i każdego, kto chciałby urozmaicić swój asortyment o atrakcyjne produkty. Serdecznie zachęcamy każdego do zapoznania się z produktami dostępnymi na naszej stronie importera świec i do wybrania czegoś dla siebie.

Nasza internetowa hurtownia elementów ozdobnych oferuje bogatą ofertę produktową zarówno w kategorii świec dekoracyjnych, jak i innych artykułów ozdobnych lub upominków. Dlatego każdy powinien znaleźć artykuły odpowiednie dla siebie. Dzisiaj gorąco zachęcamy do przejrzenia oferty świec dekoracyjnych typu kula.

Świeca kula
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1 szt
Wymiary: 7,5x8x8 cm
Waga: 230 g

Hurt: 5,16 zł

Sklep: 8,26 zł
Świeca sensitive kula
Ostatnie sztuki w magazynie
Wymiar: 10x10x10 cm

Hurt: 14,40 zł

Sklep: 23,04 zł
Wyprzedaż!
Świeca kula
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: 10x10 cm

Hurt: 13,75 zł

Sklep: 22,00 zł
Wyprzedaż!-79,31%
Świeca HAPPY BIRD kula 100
Pakowanie: 1/12szt/ cena za szt
Wymiar: H-10 cm

Hurt: 3,00 zł

Sklep: 4,80 zł
23,20 zł
ŚWIECA KULA (13 kolorów)
Dostępny produkt z innymi opcjami
Hurtownia świec PM-M przedstawia Państwu pomysł na niezwykłą dekorację wraz z produktem Świeca kula 13 kolorów. Świece hurt w świetnej okazji cenowej, mix:

wymiar: 4,5x4,5 cm,
waga: 0.043 kg
pakowanie: 9 sztuk z koloru w opak.,
kolory:whitebluecreamredred darkgreengreen darkorangeyellowpinkdark pinkbrownviolet
cena: 10,25 zł/zestaw.

Hurt:

Sklep: 18,16 zł