Warszawianka, rumianek, stokrotka

Rumianek, Stokrotka i Warszawianka (Kosmos) to kwiatki, które kojarzymy z łąk. Słomiany kapelusz na głowie kobiety, która w zwiewnej sukience zbiera te kwiaty do wiklinowego kosza. Taka wizja jak najbardziej towarzyszy ludziom nie związanym ściśle z florystyką lub ogólnie kwiatami. Szeroko znane jest również tworzenie Girland z tych kwiatów, zawieszane na szyi wieńce wyglądają przepięknie! Opaski na głowy, folkowe sukienki, wczasy na wsi. Rumianki i stokrotki to zdecydowanie kwiaty napawające miłymi wspomnieniami i dające chwilę na refleksję. Skomponowane z innymi mniejszymi kwiatkami jak bratek czy margarytka, wyglądają cudownie w małych bukietach. Również wiązanki dekorujące stół na weselach, lub różnego rodzaju przyjęciach, wyglądają pięknie.

Sztuczna warszawianka, sztuczne kwiaty rumianku, sztuczna stokrotka

Hurtownia kwiatów pojedynczych, oraz dodatków sztucznych, prezentuje pojedyncze rumianki, warszawianki i stokrotki. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, wyglądają niemal jak naturalne rośliny! Szeroka gama kolorów, jak i rozmiary z pewnością przypadną do gustu, nawet najbardziej wybrednym osobom :) W połączeniu z naszymi łodygami, stelażami, lub dodatkami nabiorą dodatkowo wdzięku i elegancji. Bardzo dobre ceny, oraz jakość idą w parze, tworząc kwiatek idealny ;)

Serdecznie zapraszamy do zakupów na stronie internetowej, lub w siedzibie firmy, która mieści się na ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M.

Pakowanie: 1szt/K:12szt/mix/cena za sztukę
Wymiary: h-64cm
Waga: 65g

Hurt: 8,78 zł

Sklep: 13,17 zł
Pakowanie: 1/120 szt mix/ cena za sztukę.
Wymiar:H-22 cm
Waga: 6g

Hurt: 2,89 zł

Sklep: 4,34 zł