Warszawianka, rumianek, stokrotka

Rumianek, Stokrotka i Warszawianka (Kosmos) to kwiatki, które kojarzymy z łąk. Słomiany kapelusz na głowie kobiety, która w zwiewnej sukience zbiera te kwiaty do wiklinowego kosza. Taka wizja jak najbardziej towarzyszy ludziom nie związanym ściśle z florystyką lub ogólnie kwiatami. Szeroko znane jest również tworzenie Girland z tych kwiatów, zawieszane na szyi wieńce wyglądają przepięknie! Opaski na głowy, folkowe sukienki, wczasy na wsi. Rumianki i stokrotki to zdecydowanie kwiaty napawające miłymi wspomnieniami i dające chwilę na refleksję. Skomponowane z innymi mniejszymi kwiatkami jak bratek czy margarytka, wyglądają cudownie w małych bukietach. Również wiązanki dekorujące stół na weselach, lub różnego rodzaju przyjęciach, wyglądają pięknie.

Hurtownia kwiatów pojedynczych, oraz dodatków sztucznych, prezentuje pojedyncze rumianki, warszawianki i stokrotki. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, wyglądają niemal jak naturalne rośliny! Szeroka gama kolorów, jak i rozmiary z pewnością przypadną do gustu, nawet najbardziej wybrednym osobom :) W połączeniu z naszymi łodygami, stelażami, lub dodatkami nabiorą dodatkowo wdzięku i elegancji. Bardzo dobre ceny, oraz jakość idą w parze, tworząc kwiatek idealny ;)

Serdecznie zapraszamy do zakupów na stronie internetowej, lub w siedzibie firmy, która mieści się na ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M.

Gałązka veronica 1228-6
Pakowanie: 1/24 PCS/mix/cena za sztukę.
Wymiary: H: 85 cm.
Waga: 120g

Hurt: 8,70 zł

Sklep: 12,62 zł
Aster gałązka 53208 2270
Pakowanie: 1/24szt/mix/cena za sztukę.
Wymiary: H: 60 cm
Waga: 48g

Hurt: 5,23 zł

Sklep: 7,58 zł
Bukiet Astrów
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-32cm
Waga: 37g

Hurt: 4,10 zł

Sklep: 5,94 zł