Słonecznik, gerbera, dalia

Dalia, nazwa tej pięknej rośliny wywodzi się od nazwiska szwedzkiego botanika Andersa Dahla. Znana jest również jako: Giergonia, Giergona, Wielgonia i Wielgoń. Gatunkiem typowym tej roślinki jest Dahlia pinnata. Dala jest rośliną idealnie pasującą do łączenia z innymi kwiatami, jej okwiat jest jednocześnie piękny i uniwersalny. Tworząc kompozycję, Dalie nadają całości blasku i wdzięku. Jest to jeden z niewielu kwiatów, który w każdej kompozycji, wieńcu, wystroju wnętrze będzie wyglądał wyjątkowo dobrze!

Słoneczniki kojarzone są przede wszystkim z wakacjami na wsi. Ich nietypowy kształt, piękny żółty kolor, oraz pestki stanowią charakterystyczną dla nas formę spędzania wolnego czasu w dzieciństwie. Wielki okwiat, wyglądający niczym słońce, osadzony na wielkiej sztywnej łodydze porośniętej malutkim włosiem, wygląda pewnie i pięknie. Nawet w pochmurne dni słoneczniki przyciągają wzrok, swoimi radosnymi barwami!

Gerbera jest kwiatkiem sporo mniejszym od słonecznika, ale wbrew pozorom bardzo podobnym. Występuje w wielu niezwykłych i ładnych kolorach. Doskonale nadaje się do łączenia z innymi kwiatami, oraz dodatkami. Pojedyncza, wygląda równie ładnie. Idealnie nadaje się jako prezent w bukiecie lub pojedynczo. Gerbera wygląda także pięknie na parapetach i oknach.

Hurtownia sztucznych dodatków do kwiatów, oraz importer kwiatów pojedynczych, prezentuje prześliczne, sztuczne, dalie, słoneczniki i gerbery wyrobowe! Wykonane z najwyższej jakości materiałów, wyglądają niemal identycznie jak żywe. Dostępne w szerokiej gamie kolorów, odcieni i wielkościach, stanowią niesłychanie duży wybór, wśród naszej floty! W połączeniu z naszymi łodygami, stelażami lub dodatkami jest kompletnym, gotowym pomysłem na prezent. Doskonale nadają się również do przystrojenia stołów weselnych, lub innych mebli.

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do zakupów na naszej stronie! Zapraszamy również na zakupy do siedziby naszej firmy, która mieści się przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M :)

Słonecznik pojedynczy 59779
Pakowanie: 1szt/ K:125szt/cena za sztukę
Wymiary:H-70cm x 25 cm
Waga:70g

Hurt: 7,95 zł

Sklep: 11,52 zł
Gałązka Dalia 55840
Pakowanie: 1/24szt/mix/cena za sztukę
Wymiary: H: 66 cm
Waga: 78g

Hurt: 10,80 zł

Sklep: 15,66 zł
Słonecznik pojedynczy
Pakowanie: 1/12 szt/cena za sztukę
Wymiary: H-78 cm, dł kwiatostanu: 7 cm,
Waga: 70 g

Hurt: 14,75 zł

Sklep: 21,38 zł
-52%
Dalia gałązka
24 godziny
Pakowanie: 1 szt
Wymiar: 55 cm
Waga: 66g

Hurt: 3,99 zł

Sklep: 5,78 zł
12,04 zł