Róża

Sztuczne kwiaty róże główki

Róża jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych i najpiękniejszych krzewów na naszym globie. Nie dziwi, więc fakt, że w czasach średniowiecza, trubadurzy opiewali w swych poezjach piękno tych kwiatów. Rajska miłość porównana przez Dantego, czy zapiski Szekspira w Henryku IV podkreślają, jak ważną rolę w kulturze na przełomie wieków stanowiła właśnie róża. W Chrześcijaństwie, jest symbolem męczeństwa Jezusa. Pięciokrotność okwiatu nawiązująca do ilości ran, krwisty kolor, oraz kolce stanowiące analogie do korony cierniowej, stały się symbolem męki.

Mimo upływu lat, ludzie dalej fascynuje piękno tych roślin. Większość współczesnych dżentelmenów, chcących wyznać miłość swojej wybrance z pewnością pokusi się o bukiet róż. Zdobienie płatkami różnego rodzaju pomieszczeń, czy dekorowanie stołów w restauracjach, weszły już w kanon.

Hurtownia kwiatów sztucznych, oraz importer róży wyrobowej przedstawia, przepiękne kwiaty, dostępne w różnych kolorach. Starannie wykonane, z najwyższej jakości materiału główki, będą idealnym dopełnieniem kompozycji kwiatowych! Niepowtarzalny wygląd, jakość i niska cena, to walory, które zaspokoją każdego klienta!

Sztuczne kwiaty róża

Sztuczne główki róż hurtownia to szeroki asortyment nie tylko róż wyrobowych, ale i wszystkich kwiatów sztucznych takich jak hortensja, tulipan, krokus, magnolia, amarylis, bratek, margarytka, kalia, kamelia, dalia, gerbera, hibiskus, hortensja, chryzantema, mieczyk, storczyk czy begonia i wiele wiele innych

Wszystkie sztuczne kwiaty, są dodatkowo zapakowane w kartoniki zbiorcze, albo filie, które chronią cały produkt przed zabrudzeniem, lub uszkodzeniem. Sztuczne kwiaty róże, to produkt na każdą okazję! Doskonale sprawdzą się jako kwiat wręczony ukochanej osobie, a piękny bukiet oprócz miłosnych akcentów, także pięknie ozdobi nasze mieszkanie.

Sztuczne róże główki dostępne w naszej ofercie dzielą się na materiałowe, welurowe albo aksamitne. Każdy z takich kwiatów ma przepiękny wygląd, który w połączeniu z naszymi łodygami albo stelażami będzie wyglądał niezwykle. Warto dodać, że sztuczne kwiaty główki róż, wyglądają też cudownie, zamocowane w szablonach lub różnego rodzaju dekoracjach. Dekorowania sal weselnych czy kościołów podczas ceremonii pogrzebu, także buduje piękne kreacje. Niewątpliwe trzon naszych kwiatów sztucznych stanowią sztuczne kwiaty róże, które pasują do wszystkiego i z wszystkim! Dostępne w wielkiej gamie kolorystycznej, przypadną do gustu każdemu!

Posiadamy bardzo zróżnicowany towar. Znajduje się u nas niemal wszystko co kojarzy się z dekoracją, ozdobami stylem i elegancją. Hurtownia róż wyrobowych, a także importer importer główek róż to prawie 20 lat na lokalnym rynku w trosce o dbałość i zadowolenie klienta. Gorąco zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej, która została właśnie przebudowana i jest jeszcze bardziej spersonalizowana pod klientów i cały system zakupów online. Dzięki naszym staraniom i chęciom udogodnienia sprzedaży www, macie Państwo teraz jeszcze łatwiejszy interfejs. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie fotograficznym, który idealnie oddaje jakość prezentowanych przez nas produktów. Kolory które posiadają nasze róże hurt i otrzymujecie w dokładnie takim samym jak na zdjęciach kolorze. Oprócz sztuczne kwiaty róże, mamy także bardzo dużo świec zdobionych ręcznie. Stawiamy również na stałą współpracę, co owocuje wieloletnią współpraca z naszymi klientami. Jednak nie zamykamy się tylko na tym. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną w zakresie online. Stawiamy na jakość i szybkość wysyłki, a także jej realizację i dokładne zapakowanie. Wszystkie etapy są dokładnie przemyślane, aby towar, który trafi w Państwa ręce był w nienaruszonym stanie. Zapraszamy również do siedziby firmy, która mieści się przy ulicy gen Smitha Pattona 6 w Białymstoku.

Z pozdrowieniami załoga PM-M!

Nowy
Pakowanie: 1 szt,
Wymiary: 8x12x12 cm,
Waga: 8 g

Hurt: 1,39 zł

Sklep: 2,08 zł