Bukiety gerber, słoneczników

Sztuczne kwiaty gerbery

Słoneczniki kojarzone są przede wszystkim z wakacjami na wsi. Ich nietypowy kształt, piękny żółto-pomarańczowy kolor, oraz pestki stanowią charakterystyczną dla nas formę spędzania wolnego czasu w dzieciństwie. Wielki okwiat, wyglądający niczym słońce w zenicie, osadzony na wielkiej sztywnej łodydze porośniętej malutkim włosiem, wygląda pewnie i pięknie. Nawet w pochmurne dni słoneczniki przyciągają wzrok, swoimi radosnymi letnimi barwami!

Gerbera jest rośliną sporo mniejszą od słonecznika, ale wbrew pozorom bardzo podobną. Występuje w wielu niezwykłych i ładnych kolorach. Doskonale nadaje się do łączenia z innymi kwiatami, oraz dodatkami. Pojedynczy bukiet, wygląda równie ładnie. Idealnie nadaje się jako prezent w bukiecie lub pojedynczo. Gerbera wygląda także pięknie na parapetach i oknach.

Sztuczne gerbery

Hurtownia kwiaty sztuczne, oraz importer bukietów sztucznych, prezentuje bukiety słoneczników, oraz gerbery! Te piękne, wszystkim znane kwiaty, są u nas dostępne w wielu cudownych kolorach, wielkościach i rodzajach wykonania! W połączeniu z naszymi stelażami, łodygami, lub wszelkimi dodatkami, będą wyglądały jeszcze efektowniej!

Sztuczne gerbery, które posiadamy są wykonane na bardzo wysokim poziomie, Oprócz samych sztuczne kwiaty gerbery, mamy również różne  sztuczne słoneczniki, oraz liczne dodatki, które również bardzo dobrze  udekorują całość danej kompozycji. Sztuczne kwiaty gerbery to wspaniały pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Z racji na fakt, że sztuczne kwiaty są trwałe jak miłość, warto podarować je najbliższej osobie, ponieważ nie uschnął. Sztuczne kwiaty gerbery jak żywe posiadają różne rozmiary, od tych malutkich po piękne i duże. Różne ilości główek w bukiecie, czy dodatki, lub liście, które wypełniają całą kompozycję, dodając jej sznytu i stylu czy wyglądu. Sztuczne kwiaty gerbery do wazonu dostępne u nas będą świetnym rozwiązaniem dla ludzi szukających bardzo fajnych produktów takich jak sztuczne kwiaty gerbery lub sztuczne słoneczniki. Sztuczne słoneczniki sklep,to właśnie My.

Posiadamy bardzo szeroki asortyment sztucznych roślin, które idealnie nadają się na cmentarz, ale nie tylko. Piękne sztuczne słoneczniki do wazonu, czy dodatki do tych gałązek, lub stelaże a może łodygi lub susz? Które w połączeniu z kwiatami wyrobowymi, nadadzą niesamowitego efektu, a klient będzie się cieszyć kompozycją którą sam stworzył Sztuczne słoneczniki do wazonu to takżegotowa propozycja, dla ludzi szukających czegoś dobrze wykonanego w bardzo atrakcyjnej cenie! Sztuczne gerbery hurt z perspektywy wielu lat osiągnęły naprawdę genialny wygląd, który sprawia, że często trudno odróżnić kwiaty sztuczne od żywych. Dzisiaj  mamy do czynienia z roślinami sztucznymi, które często wyglądają  perfekcyjnie. To po raz kolejny jest wspaniała okazja, żeby nie przepłacać, nie wydawać niepotrzebnie własnych pieniędzy, ponieważ jak wiemy, kwiaty żywe mają swój termin i więdną. W przypadku gerber i słoneczników, mamy do czynienia z produktem na lata.

Oprócz  bukiet słoneczników hurt, posiadamy także setki doskonałych dodatków do kwiatów tj. wstążki, cekiny, florety i gąbki, druty, stelaże, łodygi czy główki wyrobowe, lub susze naturalne. Oprócz gotowych rzeczy z nami możesz zaprojektować niesamowite kombinacje kwiatowe. W swojej ofercie mamy również piękne znicze i wkłady do zniczy, świece na każdą okazję, czy artykuły dekoracyjne doskonałe na pamiątkę. Wszystko oczywiście w bardzo wielu wzorach i sprzedaży hurtowej, ale również w sprzedaży detalicznej online. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej hurtowni, lub na naszej stronie internetowej!

Pakowanie: 1szt/K:48szt/cena za sztukę
Wymiary: h-30cm
Waga: 35g

Hurt: 4,35 zł

Sklep: 6,53 zł
Pakowanie: 1szt/60szt/mix/cena za sztukę
Wymiar: h-30 cm
Waga: 28g

Hurt: 3,30 zł

Sklep: 4,94 zł
Pakowanie: 1/12 szt mixWymiar: 50 cmWaga: 125g

Hurt: 18,30 zł

Sklep: 27,45 zł
Pakowanie: 1szt/K: 24szt/mix/cena za sztukęWymiary: H-38cmWaga: 110g

Hurt: 12,60 zł

Sklep: 18,89 zł
Pakowanie: 1szt/K:24szt/mix/cena za sztukę
Wymiary: H-38cm
Waga: 96g

Hurt: 9,99 zł

Sklep: 14,98 zł
Pakowanie: 1/24/ cena za sztukę
Wymiary: 26x16cm
Waga 37g

Hurt: 3,60 zł

Sklep: 5,41 zł
Pakowanie: 1/24 szt mix / cena za sztukę.
Wymiar: H-30 cm.
Waga: 57g.

Hurt: 8,91 zł

Sklep: 13,36 zł
Pakowanie: 1/12 szt /mix/ cena za sztukę
Wymiar: H-50 cm
Waga: 120g

Hurt: 20,77 zł

Sklep: 31,16 zł
Pakowanie: 1/24 szt./cena za sztukę.
Wymiar: h-35 cm.
Waga: 60g.

Hurt: 7,06 zł

Sklep: 10,59 zł
Pakowanie 1/24 szt /mix/ cena za sztukę.
Wymiary: H-32cm,
Stelaż 7

Hurt: 5,69 zł

Sklep: 8,54 zł