Bukiety gerber, słoneczników

Wybrana kategoria : Bukiety gerber, słoneczników
Bukiety gerber, słoneczników

Słoneczniki kojarzone są przede wszystkim z wakacjami na wsi. Ich nietypowy kształt, piękny żółto-pomarańczowy kolor, oraz pestki stanowią charakterystyczną dla nas formę spędzania wolnego czasu w dzieciństwie. Wielki okwiat, wyglądający niczym słońce w zenicie, osadzony na wielkiej sztywnej łodydze porośniętej malutkim włosiem, wygląda pewnie i pięknie. Nawet w pochmurne dni słoneczniki przyciągają wzrok, swoimi radosnymi letnimi barwami!

Gerbera jest rośliną sporo mniejszą od słonecznika, ale wbrew pozorom bardzo podobną. Występuje w wielu niezwykłych i ładnych kolorach. Doskonale nadaje się do łączenia z innymi kwiatami, oraz dodatkami. Pojedynczy bukiet, wygląda równie ładnie. Idealnie nadaje się jako prezent w bukiecie lub pojedynczo. Gerbera wygląda także pięknie na parapetach i oknach.

Hurtownia kwiaty sztuczne, oraz importer bukietów sztucznych, prezentuje bukiety słoneczników, oraz gerbery! Te piękne, wszystkim znane kwiaty, są u nas dostępne w wielu cudownych kolorach, wielkościach i rodzajach wykonania! W połączeniu z naszymi stelażami, łodygami, lub wszelkimi dodatkami, będą wyglądały jeszcze efektowniej!

Serdecznie zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej, lub w siedzibie firmy, która znajduje się przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiaty sztuczne PM-M... ;)