Kalla (Kalia)

Kalla dzięki swoim nadzwyczajnym kwiatostanom i ulistnieniu jest szeroko uprawiana na całym świecie jako roślina ozdobna. Cantedeskia pochodzi z środkowo-południowej Afryki. Jednak została znaturalizowana w Europie, oraz na innych kontynentach. Mimo że Kalia w wielu miejscach uznawana jest za groźny gatunek inwazyjny, wypierający rodzimą roślinność to nie można odmówić jej niesamowitego piękna. Okwiat wyglądający niczym majestatyczny kielich, potrafi przyciągnąć wzrok osób, zupełnie niepodatnych na piękno kwiatów :)

Sztuczne kalie, główki, gałązki

Hurtownia kwiatów pojedynczych, oraz importer kwiatów wyrobowych przedstawia przepiękne główki Kalli! Kalie kwiaty produkt dostępny w wielu licznych wzorach, wielkościach i kolorach. Znajdą Państwo u nas gumowa, a także piankowe Kalie idealne do wszelakiego zastosowania! Kwiat ten doskonale pasuje do kompozycji kwiatowych, sal weselnych, wystroju wnętrza czy dekoracji parapetów ;) Wysoka jakość, a także niska cena, są odpowiednikiem udanych zakupów!

Serdecznie zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej, lub w siedzibie firmy przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku

Hurtownia kwiatów PM-M Białystok :)

Nowy
Pakowanie: 1szt/K:24szt/jeden kolor/cena za sztukę
Wymiary: h-74cm x 24x9cm
Waga: 82g

Hurt: 5,49 zł

Sklep: 8,23 zł