Gadżety na wieczór panieński i kawalerski

 Śmieszne upominki na wieczory: kawalerski oraz panieński

Hurtownia dekoracji i upominków przedstawia Państwu ogromną różnorodność gadżetów na wieczory panieńskie i kawalerskie, dostępne na w naszym sklepie online. Dekoracje na wieczór panieński akcesoria.

Gadżety na wieczór panieński, oraz gadżety na wieczór kawalerski z pieprzykiem to nieodzowny element wielu imprez kawalerskich i panieńskich, bez których trudno jet wyobrazić sobie przaśne zabawy. Słomki do napojów w zabawnych kształtach, nakładki na kubki w kształcie kobiecych krągłości, pluszowe kości do zawieszenia w imprezowym aucie czy kultowe futrzane kajdanki dla przyszłej Panny Młodej lub Pana Młodego wchodzą w kanon upominków okolicznościowych. Warto jest podarować zestresowanym Młodym zabawne gadżety na rozluźnienie atmosfery, co pomoże im zdystansować się do ogromu presji organizacji związanych z planowaniem ślubu i wesela. Gadżety na panieński jak i gadżety na kawalerski, są doskonałym połączeniem ważnego święta z odpowiednią dawką humoru! :)

Na stronie naszej internetowej hurtowni śmiesznych gadżetów i zabawnych upominków znajdują się różnorodne artykuły, które idealnie sprawdzą się na tego typu okoliczności. Gadżety na wieczór panieński i na wieczór kawalerski to doskonały pomysł by doskonale się bawić! Wieczór panieński dekoracje do szalony wybór najróżniejszych gadżetów!

Nasze produkty importera artykułów śmiesznych i zabawnych polecamy wszystkim sklepom upominkowym, sklepom internetowym oraz wszystkim sprzedawcom detalicznym, którzy chcieliby ubogacić swoją ofertę o produkty tak atrakcyjne, jak erotyczne zestawy na wieczory panieńskie i kawalerskie.

Żaden sklep upominkowy nie powinien obejść się bez tego typu dodatków, które pomogą uatrakcyjnić indywidualny asortyment.

Pakowanie: 1 szt
Wymiar: 22 cm

Hurt: 2,73 zł

Sklep: 4,10 zł
Wyprzedaż!
Pakowanie: 1/30szt/ cena za sztukę
Wymiary: 9x9cm

Hurt: 12,48 zł

Sklep: 18,73 zł
Pakowanie:  1/36 / 72 szt
Wymiary:  26x20cm

Hurt: 9,99 zł

Sklep: 14,98 zł
Pakowanie: 1/180/360szt. cena za sztukę
Wymiary: 19x10cm

Hurt: 2,99 zł

Sklep: 4,48 zł
Pas piwny

KP1019

Pas piwny:

wykonany z tworzywa sztucznego
z miejscem na dwa piwa
wysokiej jakości
solidny
regulowany
uniwersalny

Hurt: 17,99 zł

Sklep: 26,99 zł