Dalia, cynia

Dalia, nazwa tej pięknej rośliny wywodzi się od nazwiska szwedzkiego botanika Andersa Dahla. Znana jest również jako: Giergonia, Giergona, Wielgonia i Wielgoń. Gatunkiem typowym tej roślinki jest Dahlia pinnata. Dala jest rośliną idealnie pasującą do łączenia z innymi kwiatami, jej okwiat jest jednocześnie piękny i uniwersalny. Tworząc kompozycję, Dalie nadają całości blasku i wdzięku. Jest to jeden z niewielu kwiatów, który w każdej kompozycji, wieńcu, wystroju wnętrze będzie wyglądał wyjątkowo dobrze!

Dalia, cynia - sztuczne główki kwiatów

Hurtownia sztucznych dodatków do kwiatów, oraz importer kwiatów pojedynczych, prezentuje prześliczne, sztuczne, dalie wyrobowe! Wykonane z najwyższej jakości materiałów, wyglądają niemal identycznie jak żywe. Dostępne w szerokiej gamie kolorów, odcieni i wielkościach, stanowią niesłychanie duży wybór, wśród naszej floty! W połączeniu z naszymi łodygami, stelażami lub dodatkami jest kompletnym, gotowym pomysłem na prezent. Doskonale nadają się również do przystrojenia stołów weselnych, lub innych mebli.

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do zakupów na naszej stronie! Zapraszamy również na zakupy do siedziby naszej firmy, która mieści się przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M :)

Pakowanie: 6szt/cena za sztukę
Wymiary: Q-16cm
Waga: 9szt

Hurt: 1,37 zł

Sklep: 2,05 zł