Bukiety kalii i anturium

Anturium to kwiat pochodzący z rodziny obrazkowatych, doskonale nadający się na roślinę pokojową. Swoim sercowym kształtem, podbił serca, osób kochających kwiaty. Ponad 850 opisanych gatunków neotropikalnych daje możliwość wyboru. Dzisiaj anturium, to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych kwiatów, dostępnych w Europie i na całym świecie. Kwiaciarnie dzisiaj zaopatrują się w te cudowne kwiaty, ponieważ rzesze sympatyków, lubią dekorować swoje mieszkania tymi roślinami.

Kalla dzięki swoim nadzwyczajnym kwiatostanom i ulistnieniu jest szeroko uprawiana na całym świecie jako roślina ozdobna. Cantedeskia pochodzi z środkowo-południowej Afryki. Jednak została znaturalizowana w Europie, oraz na innych kontynentach. Mimo że Kalia w wielu miejscach uznawana jest za groźny gatunek inwazyjny, wypierający rodzimą roślinność to nie można odmówić jej niesamowitego piękna. Okwiat wyglądający niczym majestatyczny kielich, potrafi przyciągnąć wzrok osób, zupełnie niepodatnych na piękno kwiatów :)

Hurtownia kwiatów pojedynczych, oraz dodatków sztucznych, prezentuje bukiety kalli i anturium. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, wyglądają niemal jak naturalne rośliny! Szeroka gama kolorów, jak i rozmiary z pewnością przypadną do gustu, nawet najbardziej wybrednym osobom :) W połączeniu z naszymi łodygami, stelażami, lub dodatkami nabiorą dodatkowo wdzięku i elegancji. Bardzo dobre ceny, oraz jakość idą w parze, tworząc kwiatek idealny ;)

Serdecznie zapraszamy do zakupów na stronie internetowej, lub w siedzibie firmy, która mieści się na ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M.

Pakowanie: 1szt/K:48szt/mix/cena za sztukęWymiary: h-32cmWaga:38g

Hurt: 4,24 zł

Sklep: 6,37 zł
-18,6%
Pakowanie: 4 szt/Cena za szt
Wymiar: 40 cm
Waga: 52g
Stelaż : 5
UWAGA: Kalla sprzedawana po 4 szt w jednym kolorze! (Kalla wymaga indywidualnego montażu. Produkt zawiera: (worek 20 kwiatów) a także 4 stelaże do główek.

Hurt: 7,00 zł

Sklep: 10,50 zł
12,90 zł