Jabłonka

Japonia ma swoją zachwycającą wiśnie, my mamy niesamowitą jabłoń, która również zakwita i cieszy oko wspaniałymi kwiatami. Cenimy ją przede wszystkim za owoce, czyli jabłka, które spożywamy równie chętnie na surowo, jak w formie szarlotki czy dodatku do potrawy. Wiele gatunków jabłoni uprawianych jest jest jako rośliny ozdobne ze względu zarówno na kwiaty, jak też owoce. Nasze Jabłonki sztuczne, wyglądają dokładnie jak żywe gałązki! Piękne kwiaty, oraz wysoka jakość wykonania zapewniają niesamowity efekt!

Hurtownia kwiatów sztucznych, oraz importer artykułów dekoracyjnych prezentuje gałązkę jabłoni – hurtownia kwiaty sztuczne proponuje sztuczne ozdoby idealne do dekoracji polskich domów, szczególnie salonów i kuchni. Świetnie uzupełnia bukiety tworzone na różne okazje. Posiadamy różne rodzaje, oraz wysokości. Szeroka gama wzorów i kolorów, z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym klientom!

Z wielką przyjemnością zapraszamy na zakupy na naszej stronie internetowej, lub w siedzibie firmy, która znajduje się przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M.

Pakowanie: 1szt/K: 24szt/mix/cena za sztukę
Wymiary: H-80cm
Waga: 52g

Hurt: 8,04 zł

Sklep: 11,66 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie:1/12 PCS Mix/ cena za sztukę.
Wymiary:H-85cm.
Waga:55g.

Hurt: 6,25 zł

Sklep: 9,06 zł